Gürcistan'da konsol fiyatları!

Merhabalar Xbox Series S fiyatini yazmamissiniz da fiyat nedir biliyor musunuz acaba.

1600lari, yani şu anda 3600 liraya denk geliyor. Fiyatları artmış ama diğerlerininde, konu güncel değil.
Hocam ps5'in 3700 tl'lik fiyatı vergiden düşürülmüş hali mi? Çünkü zoomer diye bir Gürcü sitesinde 2000 lari (4200 tl) yazıyor ps5'in fiyatına. Yanlış bilmiyorsam %12'lik bir iade vergisini geri alabiliyoruz. Bu %12 de 500 tl yapıyor. Yani 3.700 tl yapıyor. Bu arada başka yerlerde ps5 için 1600-1700 lari yazıyor. Yani 3.300 tl'ye falan denk geliyor. Sen nereden baktın bu fiyatlara?
Bu arada Gürcistan'dan PS5 getirmekle ilgilenen varsa ayrıntılı bir veri hazırladım.
Eki Görüntüle 871440

hocam dolardan dolayı fiyatları artmış olabilir. Ben bu konuyu açtığımda bu şekildeydi fiyatlar.

Kutusuz gelirse sıkıntı olmaz diye biliyorum. Garanti konusu bildiğim kadarıyla olmuyor.
Yok hocam, ister kutulu olsun ister kutusuz olsun beraberinizde getirdiğiniz 1 tane oyun konsolu için vergi ödemezsiniz. Aynı şekilde, telefon, tablet veya bilgisayar bileşeni için geçerli.

Memur orada sıkıntı çıkartmak isterse ürünün kutusu açık olsun veya olmasın vergi ödemek zorunda kalabilirsiniz. Outlet ürün almışsın diye işlem yapar. Gene yapar...

Yeni konular

Geri
Yukarı