Gürültü yapan kiracıyı şikayet etme

Bu nasıl adalet anlamıyorum ki. Belki yüzleri falan olur da polis geldiğinde akıllanırlar. Sizin durum dahada kötü.
Bizimkiler çok şükür gitti. Onlar aşırı derecede içki içiyorlardı. Ve sonrasında malum. En az 10 15 kere gerçekten büyük kavga ettiler aralarında. Ortalık kan oldu felan. Gittiler ama sonunda.

Bu nasıl adalet anlamıyorum ki. Belki yüzleri falan olur da polis geldiğinde akıllanırlar. Sizin durum dahada kötü.
Bizimkiler çok şükür gitti. Onlar aşırı derecede içki içiyorlardı. Ve sonrasında malum. En az 10 15 kere gerçekten büyük kavga ettiler aralarında. Ortalık kan oldu felan. Gittiler ama sonunda.

Yarın bangır bangır bir müzik açın gürültü nasıl oluyormuş görsünler :)

Yok biz öyle şeylerle uğraşmayız, biz onlar gibi haysiyetsiz değiliz. Dün tavana vurdum bebe gelmiş karşılık veriyor ya, anası da yapma diyor tutacağı yerde.. Tam komedi ya nasıl bir şekilde deniyorlar ise beni hiçbir şey yapmayacak sanıyorlar. Bunlar nasıl anne olmuş harbiden çözemedim.

Bu tepkiniz, adamlar sırf Kiracı oldukları için olabilir mi?
Hiç unutmuyorum, bir kaç yıl önce geçici bir süreliğine taşındığım evin alt katındaki sonradan görme kapıma şikayete gelip "ya kardeşim, kendi evimizde rahat duramayacak miyiz, az sessiz olun" deyip beni resmen depresyona sokmuştu. Oysa oydu, o gündü taşınıyorduk.
Neyse ki 1 kac ay sonra kendi evime taşınmıştım.

Bu tepkiniz, adamlar sırf Kiracı oldukları için olabilir mi?
Hiç unutmuyorum, bir kaç yıl önce geçici bir süreliğine taşındığım evin alt katındaki sonradan görme kapıma şikayete gelip "ya kardeşim, kendi evimizde rahat duramayacak miyiz, az sessiz olun" deyip beni resmen depresyona sokmuştu. Oysa oydu, o gündü taşınıyorduk.
Neyse ki 1 kac ay sonra kendi evime taşınmıştım.

Evet, kiracı olmaları dahada sinirimi bozuyor, babalarının tapulu evleri gibi kullanmaları sinirlendiriyor beni. Yıllardır çekiyoruz bir de. Herkesin bir sabır sınırı var. Anlayışlı bir adam olsalar yapmazlar zaten en başından beri.

Evet, kiracı olmaları daha da sinirimi bozuyor...
O kiracıyı küçümsemeli, hor görmeli yorumundan anlamıştım. Bir gün aynı durumla karşılaşman pek bi mümkün yalnız!
Babalarının tapulu evleri gibi kullanmaları sinirlendiriyor beni.
Evet, parasını (bedelini) ödediği sürece; hem kendi hem de babasının malı gibi kullanma hakkına sahiptir!
Yıllardır çekiyoruz bir de. Herkesin bir sabır sınırı var. Anlayışlı bir adam olsalar yapmazlar zaten en başından beri.
Kanun-nizam var, gidin derdinizi herhangi bir kuruma anlatın. Sizi haklı bulurlarsa gerekeni yaparlar zaten.

Kirasını ödediğin sürece ev senindir, bu değişmez.

Ya adam istediği gibi kullansın, sadece rahatsız etmesin diyorum. Bana ne adamın içişlerinden. Her gün sesini çekmek zorunda mıyız ? Bazıları anlamıyor, hala gürültü yapanları aklamaya çalışıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı