Gürültü yapan kiracıyı şikayet etme

Hocam ben niye alıyorum, belediye, zabıta falan gelip onlar yapmıyor mu ölçümü ? Zaten benim haksız çıkmamın imkanı yok, uykudan uyanıyor isem o ses haddini aşmış demektir.
Evet onlar alıp geliyorlar. Onlar ses yaparken siz çağırın birkaç dakikaya gelirler. Komşunuz rahatsız edecek şekilde bağırıyorsa zaten polis çağırdığınız zamanda bağırıyor olacaktır. Polise yakalanırlar.

O zaman sizin onları şikayet etmeniz lazım. Herkesin bir sınırı olması lazım.

İşte bir gün sabah uyandığımda yatağımdan kalkıp kapılarına tekme tokat gireceğim, kapı önünde ayakkabı varsa hepsini çöpe sallayacağım. Gerekirse zincirle bağlayacak bebesini. Benim umrumda değil onun velet olduğu.

@FalconPolat Bu tarz kontrolsüz hareketler ve agresif tavırlar size zarar verir. Eğer sorunu siz bu şekilde veya kendi başınıza çözmeye çalışırsanız; söylediğinizin aksi olur ve haklıyken haksız duruma düşersiniz. Tavsiyem sabırlı olup işi yetkili mercilere bırakmanız. Bu kadar zaman sabretmişsiniz, sorunu bildirdikten sonra da biraz sabredebileceğinizi düşünüyorum. Konuşmakla bu iş çözülmez diyip farklı yollara başvurmak onlardan çok sizin aleyhinize olur.

Bunlarla ben konuşmam, itle, köpek ile muhatap etmesinler yoksa iyice kavga çıkabilir binada. Polis gerekeni yapsın yada ne yapmamız gerektiğini söylesin yeter. İnternetden ihbar falan etsek bir şey çıkar mı ?

Emin ol o taş,meşe,koltuk çekme sesleri gibi vb. sesleri üst katındaki kişi yapmıyor veya %60 onlar yapmıyor bizim apartmanda da aynı sorun var her gün belirli bir saatte koltuk çekme sesleri en sonunda dayanamadılar konuştular bizimkiler , bir şey yapmadıklarını söylediler olaydan 1 hafta sonrada bizim alt katımızda ki kişi sürekli koltuk çekiyorsunuz diye kızdı bizde çekmiyorduk o ses başka türlü oluşuyor nedenini bende çözemedim . Ayrıca şunu da eklemek isterim dağ damı yaşıyoruz ? Kimsenin evine tekme tokat girmeye hakkın yok kendi başını yakarsın ve diyelim böyle bir şey yaptın karşıdaki sana bir şey yapmayacak mı ? Mahkemelik olursunuz .

Sadete gelelim.

Küçükken bende tepinirdim, annem beni tutardı, koltuk falanda öyle çekmezdik. Bizim alt kattakiler kapıya polis getirmişti, onlar darp yoksa bir şey yapamayız falan demişler. Ama üsttekilere bakıyoruz durum öyle değil, ben bunları internet üzerinden ihbar etsem bir sonuç çıkar mı ? Bana bunu söyleyin sadece.

Evi kiralamış olmaları kimseyi rahatsız etmelerinin nedeni olamaz, çok saçmalamış bazıları evi kiraladı diye adamı hergün rahatsız etme hakkı yoktur, ben olsam çekip kenara ciddi ciddi konuşur göz korkuturdum.

Bangır bangır Norm Ender aç giderler belki. Şaka yapıyorum kendine kulaklık al. Müzik aç ve dinle. Onları duymazsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…