Güvendiğiniz antivirüs programlarını yazın

Hocam Av'lar her virüsü temizleyemeyebilir. Eğer içinizde kuşku varsa temiz kurulum öneririm.
Virüs testi yapıyorum. Bulanları söylediler. Diğerleri bulamıyor mesajlarda yazdığım gibi. Demek ki kaliteli antivirüs önermişler.

Kuşku değil bence kendi virüsünü deniyor anladığım kadarıyla
Evet böyle.

Windows defender bu sefer açınca buldu ama silemedi. Fena kasıyor bilgisayar. Bir sürü hata mesajı var. Virüslü diye açılmıyor diyor ama cayır cayır yanıyor bilgisayar. Sürekli virüs mesajı geliyor. Şu an düzeldi şimdi ama silemedi. Bir dosyayı sildi sadece. Onuda olduğu yeri bildiğim için maunel sildim fakat uygulama açıkken silinmiyor o dosya.

Son düzenleme:
Virüs testi yapıyorum. Bulanları söylediler. Diğerleri bulamıyor mesajlarda yazdığım gibi. Demek ki kaliteli antivirüs önermişler.

Evet böyle.

Windows Defender bu sefer açınca buldu ama silemedi. Fena kasıyor bilgisayar. Bir sürü hata mesajı var. Virüslü diye açılmıyor diyor ama cayır cayır yanıyor bilgisayar. Sürekli virüs mesajı geliyor. Şu an düzeldi şimdi ama silemedi. Bir dosyayı sildi sadece. Onuda olduğu yeri bildiğim için maunel sildim fakat uygulama açıkken silinmiyor o dosya.

Konuya son noktayı koyayım. ( yani umarım ) PC'yi bir Anti-Virüs'ten önyükle bir de öyle dene.

Dosyayı açtıktan sonra Trojan:Script/Wacatac.H!ml dedi. Zar zor sildi ama hepsini silmedi. Bilgisayar yeniden başlayınca yine açılıp aynı şeyler olacaktı.

Biz proje amaçlı virüs yapmıştık ve Defender üstünde işe yarıyordu, 2 gün sonra yaramamaya başladı. Yani çok çabuk güncelleniyor bu yazılımlar virüs yapma peşindeyseniz pek uzun ömürlü olmaz.

Dosyayı açtıktan sonra Trojan:Script/Wacatac.H!ml dedi. Zar zor sildi ama hepsini silmedi. Bilgisayar yeniden başlayınca yine açılıp aynı şeyler olacaktı.

Dediğimi dene o bilgisayar ancak onunla çözersin yoksa format.

Hangi antivirüs?

Bunu deneyeceğim. Bakalım ne olacak.

ESET, Kaspersky, Avira, Avast, AVG ( gerçi Avast ve AVG aynı )

Hangi antivirüs?

Bunu deneyeceğim. Bakalım ne olacak.

ESET link: ESET SysRescue

Yeni konular

Geri
Yukarı