Güvenilir Bitcoin yatırımı nasıl yapılır?

Hocam konuyu okuyordum sizi gördüm ve şansa da aktifsiniz Bitcoin çok büyük patlak verdi biliyorsunuz ki şimdi 50.000 olmuştur herhalde paranız.

38.000 dolar seviyesinde bozdurdum hepsini 1-2 hafta önce. O kadar olmasa da yarısı civarı bir para geçti elime. 🙂

Peki yeniden yatırım yapmayı düşünüyor musun veya farklı bir yatırımınız var mı?

Yok şu anda. Baktım da tekrar düşmüş bazen çok da zorlamamak gerekiyor. İnsanların panik olacağı kadar düşerse belki 25.000 seviyelerinden ufak bir miktar koyulup unutulabilir. Bitcoin geçmişte de böyle oldu. Şu anda alsam belki dolar alırım o kadar ama bu da paranın değerini korumak için.

Bitcoin yarın bir gün yok olursa ne kadar kar edecek hocam? Bitcoin güvenilir bir yatırım aracı değildir, sanal bir şeye para yatırıyorsun hesabının çalınıp yok olma riski bile var.
Yok olmak mı? Nasıl?
Hem ikisi de uzun vadede kar ettiren yatırım araçları. Ama BTC daha hızlı ükseliyor. 2021'E girmeden bir gün önce baktığımda 200 bin civarı olan BTC şuanda 230 bin TL.
Bitcoin yarın bir gün yok olursa ne kadar kar edecek hocam? Bitcoin güvenilir bir yatırım aracı değildir, sanal bir şeye para yatırıyorsun hesabının çalınıp yok olma riski bile var.
Ayrıca BTC'nin özel bir koruma sistemi var. Öyle Hacklenme olayı da yok.

Geri
Yukarı