Güvenilir borsa önerisi

GnçMühendis

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Japonya
Daha fazla  
Meslek
Mühendislik Öğrencisi
Arkadaşlar merhaba, bu sene üniversiteye başlayacağım ve elime geçen paranın bir miktarını her ay düzenli olarak hisselere yatırmak istiyorum ancak güvenilir bir site bilmiyorum. Önerileriniz var mı? He bir de yurt dışındaki firmaları da içinde bulundurması lazım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, bu sene üniversiteye başlayacağım ve elime geçen paranın bir miktarını her ay düzenli olarak hisselere yatırmak istiyorum ancak güvenilir bir site bilmiyorum. Önerileriniz var mı? He bir de yurt dışındaki firmaları da içinde bulundurması lazım. Teşekkürler.
Hocam bankalar ve midas biliyorum güvenilirdir spk onaylı.

Midas, Philip Capital, QNB Finansinvest, Hepsi güvenilir spk onaylı hem yurt içi hem yurt dışı borsalarında işlem yapabilirsin.

Midas, Philip Capital, QNB Finansinvest, Hepsi güvenilir spk onaylı hem yurt içi hem yurt dışı borsalarında işlem yapabilirsin.
Hocam Ben de global olarak Binance dışında yatırım yapmak istiyorum güvenilir şirketlere ve s. Bunlar nedir biraz bilgi verir misiniz?

Siteleri uygulamaları ve s nedir?

Azerbaycanlıyım bu arada Türk bankası ise yatırım yapamayacağım. Güven açısından değil. Yani global birşey arıyorum. Binance gibi. Midas uygulamasını indirdim daha önce ama TR numara istiyor. TC kimlik falan da isteyecektir belki bilemedim.

Bu söylediklerim için Türk kimliğinin olması lazım Azerbeycan da var mı bilmiyorum ama Philip capital'e bakabilirsin birçok ülkede işlem yapıyorlar.

Tam olarak özet geçebilir misin?

Kriptoda mesela koinlerle yatırım yapıyoruz onu biliyorum ama burada nasıl?

Resmi sitesi bu mu?

"Phillip Capital"

Ben bunu kullanıyorum senin attığında hesap açmadım.

Hesabına para yükleyip aynı şekilde hisseleri alıyorsun. Azerbeycan kimliğin varsa kendi ülkendeki borsa aracı kurumlarından hesap açman lazım.

"List of members of the Baku Stock Exchange • Bfb.az"

Bunlara bakabilirsin

Midas'ı daha önce de duydum iş görür mü dersiniz ileride herhangi bir sıkıntı yaşamak istemiyorum. Parayı düzenli olarak yatıracağım ve önümüzdeki 5 6 sene harcamayı da planlamıyorum. Önerileriniz için teşekkürler.

"Phillip Capital"

Ben bunu kullanıyorum senin attığında hesap açmadım.

Hesabına para yükleyip aynı şekilde hisseleri alıyorsun. Azerbeycan kimliğin varsa kendi ülkendeki borsa aracı kurumlarından hesap açman lazım.

"List of members of the Baku Stock Exchange • Bfb.az"

Bunlara bakabilirsin
Hmm.... Şimdi olayı anladım. Bizde de invest.az var mesela. Fakat hisse senedi nedir ve nasıl alınır konusunda bilgim yok hocam tam olarak mesela neye yatırım ediyoruz. Mesela Binance'da atıyorum ETH, BTC ve s gibi koinlere yatırım yapıyoruz ya burada neye göre yatırıyoruz?

Yeni konular

Geri
Yukarı