Güvenilir Windows key satan site önerisi

Steam oyun fiyatlandırmalarında fiyatları cehennem çukuruna indirse yine de indirim olmadıkça bu ülkenin %70 civarı oyun alabilecek ekonomik güce sahip değil. Microsoft'a 3.600₺ verecek güçte de olmamasını anlıyorum. Bu, bu ulusun tercih ettiği bir şey artık. ancak orjinalini alamıyorsanız vicdan mastürbasyonu adına 20-30₺'ye kendinizi riske atmayın.
Vicdan mastürbasyonu için key almıyor ki kimse. Sağ altta çıkan watermark'ı kapatmak ve sınırlandırılan diğer özellikleri açmak için key alıyor herkes. En azından benim amacım buydu.

Bunlar bir yana düzenli güncellemeler ve patchleri almak için de lisanslı Windows kullanmak önemli.

vicdan mastürbasyonu adına 20-30₺'ye kendinizi riske atmayın.
OEM keyler güvenlidir. KMS ile yapacağın etkinleştirmeler yasal değildir ve güvenlide değildir. Ve ayrıca OEM keyler orijinaldir , kopya değildir , crack değildir. Zaten yasal olmasaydı forumun kurallarına aykırı olduğu için bu konu ve bu konuya benzeyen konular kapatılacaktı. Ayrıca 20-30 tlye oem keyi nereden buluyorsunuz?

OEM keyler güvenlidir. KMS ile yapacağın etkinleştirmeler yasal değildir ve güvenlide değildir. Ve ayrıca OEM keyler orijinaldir , kopya değildir , crack değildir. Zaten yasal olmasaydı forumun kurallarına aykırı olduğu için bu konu ve bu konuya benzeyen konular kapatılacaktı. Ayrıca 20-30 tlye oem keyi nereden buluyorsunuz?
üreticinin yetkili satıcı olarak ilam etmediği bir satıcı nasıl yasal satış yapıyor olabilir arkadaşım. açıklar mısın? ikinci el olarak satabileceğin bir ürün olsa eyvallah diyeceğim.

Arkadaşların bilgisayarların attığım formatlarla birlikte 15 20 tane JetLisans’tan aldım. Sorun çıkmadı. Anında kod ekrana ve maile geliyor.

Ayrıca polemiğe girmeden, uzun yıllardır bu şekilde kullanıyorum. Güncelleme vb her şey direkt geliyor ve Windows'ta bu keyi kabul ediyor. Konu 20 30 TL değil de, Windows özelliklerinin tam kullanılabilmesi. Ayrıca crackli kullanmaktansa bu şekilde daha iyi. Satıcı hırsız olabilir ama sen tüketicisin. Ucuz olanı tercih etmek hakkın.

üreticinin yetkili satıcı olarak ilam etmediği bir satıcı nasıl yasal satış yapıyor olabilir arkadaşım. açıklar mısın? ikinci el olarak satabileceğin bir ürün olsa eyvallah diyeceğim.

1688426739911.png

1688426755084.png

Cidden siz hangisi alırdınız?

Ucuz satılması legal olduğu anlamına gelmiyor. Karıştırdığınız nokta yasallıkla sizin cebinizin bir alakasının olmaması. 20-30 liraya key almakla MAS kullanmak arasında bir fark yok. Yine parayı üretici kazanmıyor. Güvenlik kısmı da aynı sayılır.

Güvenlik kısmını aydınlatacak biri varsa detaylarıyla yazarsa sevinirim.

Büsbütünüyle ikiyüzlülük bu konu. Hangisini alacağım bu tartışmanın konusu değil ki ben Microsoft üzerinden orjinal ve güvenli bir şekilde lisans anahtarımı aldım.

Pahalı geliyorsa Microsoft kullanmayın kardeşim. Linux kullanın, ChromeOS kullanın. crack oyun indirmek yerine 10 liraya satılan offline steam hesabını kullanınca da emek gaspetmiş oluyorsunuz. Paranız çok değersizse insanları örgütleyin, iktidara geçin bir şeyleri değiştirin. Burada boş boş hangisini alırsın diye maval okumayın...

utanmadan bir de cevaplara kahkaha atmış. iflah olmaz bunlar.

Büsbütünüyle ikiyüzlülük bu konu. Hangisini alacağım bu tartışmanın konusu değil ki ben Microsoft üzerinden orijinal ve güvenli bir şekilde lisans anahtarımı aldım.

Pahalı geliyorsa Microsoft kullanmayın kardeşim. Linux kullanın, ChromeOS kullanın. Crack oyun indirmek yerine 10 liraya satılan offline Steam hesabını kullanınca da emek gaspetmiş oluyorsunuz. Paranız çok değersizse insanları örgütleyin, iktidara geçin bir şeyleri değiştirin. Burada boş boş hangisini alırsın diye maval okumayın...

Utanmadan bir de cevaplara kahkaha atmış. İflah olmaz bunlar.

Hocam ekonomi çok iyide sanki biz cimrilik yapıyoruz almıyoruz. Asgari ücret olmuş 400 dolar. 1 Windows 100 dolar. Bizim cebimizden çalınan vergilerin geri dönüşü. Diyorsunuz iPhone 14 70 bin diğeri 8 bin. Bir araştırın neden 70 bin vergi ne kadar koyulmuş ona. Ülkede oyun oynamak bile lüks olmuş insanlar hobi edinemez hale gelmiş. Mecburen uygun fiyata kaçmak zorunda kalmış. İnsanları bu duruma sokan sisteme değil de insanların key satın almasına tepki gösteriyorsunuz. Microsoft, WhatsApp, Instagram, Facebook. Bu firmalar sizi biliyosunuzdur. Bu firmaların ifşaları çıkmadı mı? Bizim bilgilerimizi çalıyolarmış falan. Daha geçen yıllarda mark Facebook'un kurucularından. Mahkemeye çıkmıştı. Bu tarz şeyleri kullananların bilgileri satıldığı ve ellerinde olduğu bilgisi. Bir ara WhatsApp devri bitecek raddeye geldi Telegram gibi uygulamalara yöneliyordu insanlar. Bilgilerin satıldığına dair bilgilerden dolayı. Bu firmalar bizim hakkımızı yiyor. Orta Doğu'da öğrenci birinin aldığı Windows keyin o firmaya zarar vereceğini düşünmüyorum. Zira Windows Microsoft bu şirketler zaten en zengin şirketler. Olay dediğiniz kadar basit olsaydı. Herkes bu taktiği yapardı ve Windows Microsoft batardı. Adamlar bu key yöntemine rağmen hala en zengin şirketler arasında oluyorsa. Ve bu key satışlarının önüne geçebilecekken geçmiyolarsa. Diyecek bir şey yok. Profil fotoğrafınızda boynunuzda Suriye bayrağı var bilmiyorum o siz misiniz umarım değilsinizdir. O sizseniz zihniyetinizle muhatap olmak istemem şahsen. Kul hakkı meselesine gireceksek önce bu firmaların bizim bilgilerimizi çaldığına göz gezdirmeniz gerekir. Ülkemizin maalesef berbat ekonomisinden kaynaklanan gelir eksikliğinden dolayı insanların halkın bu tarz şeylere başvurması gerektiğini gözden geçirin. Başka bir örnekte benden size gelsin. Kimse tütün içmek istemez herkes malbora ister ama maalesef bazı şeyler gelen zamlar. Sözde sağlığımız için gelen zamlardan dolayı sigara bıraktırmak içinmiş. Malboradan tütüne geçirtiyor ve tamtersi daha çok sağlığımızdan ediyor. Windows olarak da emin olun. Sizde fark etmişsinizdir. Çıkan reklamlar vb. nedense şüpheli. Bizim sayemizde bilgilerimizi alıp önümüze reklam çıkartıyorlar. Emin olun Windows Google Microsoft bu şirketler böyle para kazanıyor. Güvenlik olarak da. Amerikalı bir genç değiliz. Amerika'da 10 saat çalışıp Windows alıyor adamlar. Türkiye'de 10 saat çalışarak asgari ücretle 500 TL alabiliyorsun. Eğer bu mantık ile. Windows orijinal 500 TL olsaydı. Sizce insanlar bu tarz sitelere başvurur muydu? Amerikalı genç 10 saat çalışıp Windows alıyor. Ben 100 saat yani 10 katı fazla çalışarak anca Windows alabiliyorum. Kusura bakmayın ama biz hırsız değiliz. Hırsız başka birileri. Kimse crackli oyun indirip virüs bulaştırma riskine girmek istemez. Kimse key sitelerinde dolanıp ipin ucunda hissedip keyler almaya çalışmak istemez. Mecbur kalmadıkça. Keşke 10 saatlik asgari ücretle Windows alabiliyor olsak. Maalesef 10 saat asgari ücretle alamıyorsak kimseninde bize bu konuda eleştiri yapma hakkının olduğunu düşünmüyorum.

Geri
Yukarı