En sevdiğiniz e-ticaret sitesi hangisidir?

Benim sıralama biraz farklı. İmzamdaki sistemi yaklaşık 1 ay önce kurdum (monitörü 1 yıldır kullanıyorum, monitör hariç);
1- Teknobiyotik
2- İncehesap
3- Vatan (online)
4- Hepsiburada
5- Amazon
6- Sinerji
7- QP

Bunların hepsinden alışveriş yaptım, şansıma herhangi bir problem yaşamadım. En geç gelen ürün toplamda 4 günde İncehesap'tan geldi.

Benim sıralama biraz farklı. İmzamdaki sistemi yaklaşık 1 ay önce kurdum (monitörü 1 yıldır kullanıyorum, monitör hariç);
1- Teknobiyotik
2- İncehesap
3- Vatan (online)
4- Hepsiburada
5- Amazon
6- Sinerji
7- QP

Bunların hepsinden alışveriş yaptım, şansıma herhangi bir problem yaşamadım. En geç gelen ürün toplamda 4 günde İncehesap'tan geldi.
Geç gelmesine rağmen neden 2.sıraya koydun peki?

Kalite ve güvenilirlik olarak tartışmaya kapalı olarak Amazon, ama haklı olarak en ucuzu arıyoruz fiyat/performans ı kastettiyseniz çok fazla var gerçekten emin değilim Trendyol iyi gibi. Hiç sorun yaşayan duymadım kupon ve indirimleri de güzel.

Sanalmarketim'den Corsair K55 klavye almıştım. Aynı gün kargo, ertesi gün de elime ulaştı. Telefonlara da anında cevap ve net bilgi verilmişti.

Geç gelmesine rağmen neden 2.sıraya koydun peki?
Bugüne kadar gördüğüm en iyi kutulama, paketleme İncehesaptan'dan geldi. Anakartımı İncehesap'tan gaming gecesinde aldım ve gelirken kargo konusunda endişem vardı. Ama adamlar öyle paket yapmış ki; kutunun iç kısımlarında, her yerinde kalın patpatlar döşenmişti.

QP'den sistem alacaktım, parayı yatırdığım günün akşamı sistemi kaldırmışlar. Müşteri hizmetleri yok, teknobiyotik'i eleştiriyordum bir de ama adamlar trip de atsa orta da yani, QP'de o da yok. En iyisi sanırım hepsiburada ile trendyol hele trendyol kupon ile gönül almayı çok iyi biliyor.

Geri
Yukarı