En sevdiğiniz e-ticaret sitesi hangisidir?

Fatihh_

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben başlayayım, şu anki ekran kartı stok yetersizliğine rağmen mükemmel sistemler çıkarabilen, aynı zamanda hızlı kargo ve ulaşılabilirlik açısından en hızlı olan Sinerji bilgisayar.
İtopya, Teknobiyotik, QP, İncehesap ve birçok e-ticaret sitesinden alışveriş yapsam da sorularıma en hızlı dönen ve en hızlı kargolayan Sinerji oldu.
İncehesap ile biraz sıkıntılar yaşadım, İtopya ise geç göndermişti. Onun dışında bir sorun olmasa da İtopya biraz yayıncılara güveniyor gibi, İncehesap'ın kasa ve PSU'larına girmiyorum bile.
Eskiden (ekran kartı stokları varken) sinerji bilgisayar çok iyi kasa ve PSU'lar koyardı, şu an Power Boost'a geçmiş düşük sistemlerde. Üzdü biraz. Tabi şöyle sistemleri de var: (350TL verip 10700F alabiliyorsunuz): Sinerji Supreme Intel Core i5 10600K 16GB 512GB NVMe M.2 SSD RTX3070
Bence fiyatına göre gayet iyi sistem. Neyse, düşüncelerim bu kadar. Sizin de önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben başlayayım, şu anki ekran kartı stok yetersizliğine rağmen mükemmel sistemler çıkarabilen, aynı zamanda hızlı kargo ve ulaşılabilirlik açısından en hızlı olan Sinerji bilgisayar.
İtopya, Teknobiyotik, QP, İncehesap ve birçok e-ticaret sitesinden alışveriş yapsam da sorularıma en hızlı dönen ve en hızlı kargolayan Sinerji oldu.
İncehesap ile biraz sıkıntılar yaşadım, İtopya ise geç göndermişti. Onun dışında bir sorun olmasa da İtopya biraz yayıncılara güveniyor gibi, İncehesap'ın kasa ve PSU'larına girmiyorum bile.
Eskiden (ekran kartı stokları varken) sinerji bilgisayar çok iyi kasa ve PSU'lar koyardı, şu an Power Boost'a geçmiş düşük sistemlerde. Üzdü biraz. Tabi şöyle sistemleri de var: (350TL verip 10700F alabiliyorsunuz): Sinerji Supreme Intel Core i5 10600K 16GB 512GB NVMe M.2 SSD RTX3070
Bence fiyatına göre gayet iyi sistem. Neyse, düşüncelerim bu kadar. Sizin de önerilerinizi bekliyorum.
n11.com

Hepsinden minimum 3 alışverişim oldu ve kendimce şöyle olduğunu düşünüyorum.

QP = Amazon = İnventus > Sinerji = İtopya = Teknobiyotik > İnce Hesap > Hepsiburada

İlk üçlü 1 günde geldi, ikinci üçlü 2-4 gün arasında geldi, İnce Hesap ise 1 haftada geldi. Hepsiburada deneyimlerim berbat. En erken ürün 1 haftada geldi. Aslında Hepsijet deneyimlerim berbat.

Gelbura.com'u baya beğeniyorum ayrıca.

İstediğim ürüne tıklıyorum, saçma sapan diğer ürünlere atıyor, tasarımı berbat.
Kovalarsam indirimli ürünler gelebiliyor ve efsane cuma da kupon dağıtıyor.

Hepsinden minimum 3 alışverişim oldu ve kendimce şöyle olduğunu düşünüyorum.

QP = Amazon = İnventus > Sinerji = İtopya = Teknobiyotik > İnce Hesap > Hepsiburada

İlk üçlü 1 günde geldi, ikinci üçlü 2-4 gün arasında geldi, İnce Hesap ise 1 haftada geldi. Hepsiburada deneyimlerim berbat. En erken ürün 1 haftada geldi.

Gelbura.com'u baya beğeniyorum ayrıca.
Hocam sanırım yoğunluktan galiba ama benim monitörümü Sinerji aynı gün kargoladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı