Güvenmediğiniz büyük çaplı teknoloji şirketi hangisi?

Windows kullanıyor diye sevmek zorunda değil. Zorunda kalıyor olabilir.

Boşta 7-8 GB RAM tüketen, CPU'yu öldüren ve bilgilerimi araklayan bir işletim sistemi ne kadar mükkemel olabilir ki? Bir şirketin ürününü kullanınca nefret etmememiz gerekiyor galiba.

Boşta 7-8 GB RAM tüketen, CPU'yu öldüren ve bilgilerimi araklayan bir işletim sistemi ne kadar mükkemel olabilir ki? Bir şirketin ürününü kullanınca nefret etmememiz gerekiyor galiba.

Oyunlar için mi yoksa kullandığınız programlar için mi geçmiyorsunuz Linux'a?

O sorunu bir sen yaşıyorsun biliyosun değil mi? Şu anki emanet sistemimde 16 GB RAM var ve arka planda Cyberpunk açık ve kullandıgı RAM miktarı 6-7 GB aralıgında.

1642108735778.png

1642108781725.png

PC ortak kullanımda, abim ile kullanıyorum. Abim Windows'u bile zor kullanıyor ve en ufak hatada bilgisayar bozuldu sanıyor. 😂

Abiniz değişik biriymiş. Sizin için sorun olmayacaksa Linux'a ikna etmelisiniz bence.

O sorunu bir sen yaşıyorsun biliyosun değil mi? Şu anki emanet sistemimde 16 GB RAM var ve arka planda Cyberpunk açık ve kullandıgı RAM miktarı 6-7 GB aralıgında.

Eki Görüntüle 1269372

Eki Görüntüle 1269374

Herkeste aynı sorun olacak değil. Onun sorunu var ki sevemiyor. Ayrıca Microsoft'un ne olduğunu biliyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı