Güzel hikayeli oyun tavsiyesi

• Konuyu başlatan MGA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 808

MGA

Picopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 2060
İşlemci
İntel(R) Core i5-10400
Selam dostlar, ne yazık ki çoğu kişinin yaşadığı her şey bilgisayarı toplayana kadarmış olayını şu an bende yaşıyorum ve oynayacak oyun bulamıyorum. Var mı böyle saracak güzel hikayeli oyun öneriniz? RDR2, Last of Us 2, Assassin's Creed gibi pek bilindik oyunlar olmasın.

Selam dostlar, ne yazık ki çoğu kişinin yaşadığı her şey bilgisayarı toplayana kadarmış olayını şu an bende yaşıyorum ve oynayacak oyun bulamıyorum. Var mı böyle saracak güzel hikayeli oyun öneriniz? RDR2, Last of Us 2, Assassin's Creed gibi pek bilindik oyunlar olmasın.
Detroit: Become human. Hasta olursun bu oyuna. Minimal bir şey istiyorsan da Undertale deneyebilirsin. 8 bit ama hikayesi muazzam.

Aynısı aynısı, bende yeni sistem aldım geçen gün elime geldi. Hiç hayal ettiğim gibi olmadı. Valorant bir de GTA 5'le 4'ten başka oyun yok. Oyunlarda cep pahası alınacak gibi değil.

Geri
Yukarı