Güzel hikayeli oyun tavsiyesi

Half-Life dünya tarihinin en iyi ve gizemli hikayesine sahip oyundur.
Gerçekçi grafikler ve fiziki deneyimi için Black Mesa oynanabilir.
Half-Life 1 , 2 ve 2nin dlclerinin hepsini oynadım. Geçenlerde makine diye bir kanaldan belgeselini de izledim. Yani mütiş seri ama oynadım.
Baba yaga dlc de mi hata aldın? Türkçe yama hatası.
Evet. Çözümünü biliyor musun ? Saveim duruyor galiba.

Arkadaşlar öncelikle grafik falan çok önemli değil. Tek isteğim hikayesinin güzel olması ve fiziklerinin baymaması. Ve oyun 15 saatten kısa olursa da sevinirim. Çünkü daha dün GTA 5'i bitirdim ve bir oyunu 50 saat gömünce oyunlardan sıkıldığımı fark ettim. O yüzden çok da uzun olmasın.
Katana Zero, 3 saat filan suruyor. Asiri surukleyici. Hikaye saglam oynanis ise sıkmıyor. Pixal art tarzi grafikleri de göze hitap ediyor.

Half-Life 1 , 2 ve 2nin dlclerinin hepsini oynadım. Geçenlerde makine diye bir kanaldan belgeselini de izledim. Yani mütiş seri ama oynadım.

Evet. Çözümünü biliyor musun ? Saveim duruyor galiba.
Önce Türkçe yamayı kaldır. Steam üzerinden Betalar kısmından hiçbirini işaretle ve oyunu güncelle. 4 GB civarı güncelleme inecek. Sonra oyuna devam et. Yamasız DLC paketini bitir. Sonra yamayı tekrar yükle ve Betalar kısmında gereken kısmı işaretle ve ana hikayeden devam et.
Ben Baba Yaga DLC paketine başladım ama ne olduysa ana hikaye geçtim bir anda. Sonra yamayı tekrar kurdum ve hâlâ oynuyorum. Tek sıkıntı bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı