Güzel hikayeli oyun tavsiyesi

• Konuyu başlatan MGA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 809
Max Payne 1 çok eskidi

Remake gelse tadından yenmez.

Hocam Last Day of June, Blacksad, Dakar Desert Rally (Ön siparişte.), System Shock (Ön siparişte.), Wolfenstein ve BioShock deneyebilirsin. Hepsi indirimde değil. İndirim zamanları aklınızda bulunsun.

Hellblade: Senua's Sacrifice Game Pass ile veriliyor. Çerezlik 6-7 saatlik bir oyun. Bir günde oynar bırakırsınız.

Bilgisayarı alırken gamepad de aldıysanız Ori serisini oynamanızı kesinlikle tavsiye ederim. Klavyeden de oynanıyor fakat Gamepad ile daha iyidir. Ori de Game Pass ile veriliyor.

Dishonored hala oynamadıysanız muazzamdır. Ben bu yıl bitirdim. 10/10 oyun.

@CahilSavar hocamın önerdiği Detroit: Become Human oyununun yanında Beyond: Two Souls ve Heavy Rain'de oynanabilir. Hepsi Steam'de Quantic Dream Collection paketinde.

Mortal kombat X ve 11 ultimate alabilirsin. Mortal kombat 9 hikayesini de youtube'den izlersen oyunu seveceğini düşünüyorum.

Onun dışında tomb raider serisi, bioshock serisi, borderlands 3 öneririm.

Remake gelse tadından yenmez.

Hocam Last Day of June, Blacksad, Dakar Desert Rally (Ön siparişte.), System Shock (Ön siparişte.), Wolfenstein ve BioShock deneyebilirsin. Hepsi indirimde değil. İndirim zamanları aklınızda bulunsun.

Hellblade: Senua's Sacrifice Game Pass ile veriliyor. Çerezlik 6-7 saatlik bir oyun. Bir günde oynar bırakırsınız.

Bilgisayarı alırken gamepad de aldıysanız Ori serisini oynamanızı kesinlikle tavsiye ederim. Klavyeden de oynanıyor fakat Gamepad ile daha iyidir. Ori de Game Pass ile veriliyor.

Dishonored hala oynamadıysanız muazzamdır. Ben bu yıl bitirdim. 10/10 oyun.

@CahilSavar hocamın önerdiği Detroit: Become Human oyununun yanında Beyond: Two Souls ve Heavy Rain'de oynanabilir. Hepsi Steam'de Quantic Dream Collection paketinde.
Remake geliyor zaten duyurulmuştu.

Selam dostlar, ne yazık ki çoğu kişinin yaşadığı her şey bilgisayarı toplayana kadarmış olayını şu an bende yaşıyorum ve oynayacak oyun bulamıyorum. Var mı böyle saracak güzel hikayeli oyun öneriniz? RDR2, Last of Us 2, Assassin's Creed gibi pek bilindik oyunlar olmasın.
Mafia serisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı