H. Yosemite 10.10 Kurulum Sonrası Gerekenler

Deniz722

Hectopat
Daha fazla  
Buradan indirdiğim yosemite'yi (https://www.technopat.net/sosyal/konu/os-x-10-10-yosemite-raw-İmajı.120024/) kurdum. Fakat kurulum sonrası yüklenmesi gereken şeyleri bulamadım.

Gerekenleri ve sistemime uygun şeyleri tek bir klasör olarak atabilir misiniz ?

Bir tek Hardware sensor fakesmc i bulup kurdum ama biostaki boot menüsünden mac os seçmeme rağmen açılmıyor.

*****Wifi ye bağlanamıyorum,Yosemite biraz kasıyor ve docktaki buzlu cam efekti yok.

Bilgisayarım np300e5c-S0ATR

Tonymac sitesine üye olup linkde verilen Yosemite için Multibeast'i indirin. Gerekli sürücüler mevcut. Sisteminiz için uyumlu olan kextleri seçip yükleyin. Örneğin; FakeSMC, NullCPU, VoodooHDA v.b
Wifi, ethernet, ses, ekran kartı modelini belirtin, neleri yüklemeniz gerektiğini söyleyelim. Ekranın kasması, sistemin ekran kartınızı tanımamasından kaynaklı.

Teşekkürler :) Multibeast 'ı indirdim,bunlarda sistem özelliklerim:
JXa5zo.jpg

Bilgiler yetersiz İşlemci medeliniz nedir? 3770k v.s Ethernet kartı 8111d v.s
Wifi kartınızı değiştirmeniz gerekiyor. Ses kartı için VoodoHDA 2.8.7 veya 2.8.5 deneyin.

Bilgilere nasıl bakılacağını bilmiyorum,bir program indirdim sadece bunları buldum ?

Düzenleme: Intel(R) Core(TM) i5-3210M CPU @ 2.50GHz (4 CPUs), ~2.5GHz Bellek: 4096MB RAM

Herkese ilgilendiği için teşekkürler,gerek kalmadı :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı