H100i Fan Yönü

• Konuyu başlatan SavR
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 610

SavR

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ingilizce Tıp
Ben H100I GTX ile beraber radyatörlü bir GPU olan MSI GTX 980Ti Sea Hawk kullanıyorum ama nedense H100i'nin fanlarını yanlış takmış gibi bir his var. Benim fanlarım radyatör altında olacak şekilde havayı içeri veriyor radyatör sıcak havasını vermek istemiyorum. Benimle aynı sistemi olan bir adam fanlar radyatörün üstünde olacak şekilde takmış ama benim anlamadığım nokta da bu fanları radyatör üstüne koyacağım ama volt bilgilerinin olduğu taraf havanın gittiği yönmüş. Yani fanın volt vs. bilgilerinin aşağı mı yukarı mı bakması gerekiyor? Radyatöre mi üflemeli yoksa radyatör havasını dışarı mı üflemeli? Bu videoda 5.23'te görebilirsiniz. Bu konuda bir bilgisi olmayan yorum yapmaz ise sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fanda etiket olan kısım dışarıya bakmalı, yani havayı radyatörden dışarı üflemeli.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı