H110M PRO-VD vs B150 PRO-VD

Luthien35

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar almak istediğim sistem i5-6402p, Sapphire Rx 480 GB ve Viewsonic 21,5'' 1ms 75 Hz monitörden oluşmakta. Anakart seçimini yapamadım 2 anakart arasında 90 TL gibi bi fark var almaya değer mi sizce? Bu anakartların fiyat farkı olmasının nedeni nedir? Sistem beni 3 sene götürsün istiyorum ilerde ekleme yapmam büyük ihtimal 2-3 ay sonra 8 GB RAM ekleyebilirim sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş ile H110'lu PC topladık ve montaj sırasında kör oluyordum. Ampul bildiğin yetersiz abi ayrıca H110'un çokta iyi olduğunu söylemem. Elime aldım, dandiklik var açıkçası. :) Üst seviye sistemler için kesinlikle uygun değil. Üzerinde ki bileşen sayısı çok az. Tavsiyem mümkünse bu anakartı almayınız.

Ayrıca i5'e H110 alınmaz.
Nedir bu kesin yargı? Duyan da i5'i bu anakarta taksan çalışmaz zannedecek.

Hiç bir şey olmaz alın kullanın. Malzeme kalitesi diyorlar yahu 10 senedir Casper'in markasız anakartlarını kullananlar var, o bozulmadı MSI'ın anakartı mı bozulacak.

Nedir bu kesin yargı? Duyan da i5'i bu anakarta taksan çalışmaz zannedecek.

Hiç bir şey olmaz alın kullanın. Malzeme kalitesi diyorlar yahu 10 senedir Casper'in markasız anakartlarını kullananlar var, o bozulmadı MSI'ın anakartı mı bozulacak.
Hocam İ7 6700K'ya taksak bir sıkıntı çıkarır mı peki?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı