Vxe V1 Wireless kulaklık alınır mı?

serlawen

Hectopat
Daha fazla  
Selam, kendime uygun fiyatlı bir Wireless kulaklık arıyorum, karşıma bu kulaklık çıktı sizce alınır mı? Veya bu fiyat bandında alternatifi var mı? Kullanan kişiler varsa mikrofonun ne düzeyde olduğundan bahsedebilirse çok sevinirim.

Şu şekilde ürün linkini bırakayım. VXE V1 Wireless Kulaklık

YouTube üzerinde bir inceleme videosu var fakat Türkçe olmadığı için tam olarak anlayamadım. Benim için önemli olan mikrofon performansı, bunu da maalesef tam olarak öğrenemeyeceğim sanırım.
Tek bir video var zaten o videoda da mikrofon testi var çok temiz geliyor ses hocam.

YouTube üzerinde bir inceleme videosu var fakat Türkçe olmadığı için tam olarak anlayamadım. Benim için önemli olan mikrofon performansı, bunu da maalesef tam olarak öğrenemeyeceğim sanırım.
Discord - A New Way to Chat with Friends & Communities ses testi swarcow tarafından.

Son düzenleme:
türkçe videosu şimdi mevcut ordan izleyebilirsin bende almayı düşünüyorum 2 tane arasında kaldım

VXE V1 Wireless Kulaklık ve Havit H2002E​

bu ikisi arasından birini almayı düşünüyorum

Geri
Yukarı