H61H2-M17 sürücüsü nasıl yüklenir?

Canşahin35

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Windows 8.1 işletim sistemi masaüstü bilgisayarımda ses sorunu var driver kurulmuyor yükleme sırasında HD ses aygıtı bulunamadı diyor. Sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Üstte ki bağlantıdan VIA ses sürücüsünü indirip yüklemeyi deneyin

Opera Anlık Görüntü_2022-06-10_000202_www.ecs.com.tw.png

Windows 8.1 çok arada kalmış bir işletim sistemi gibi, çoğu sürücüde bende sorun yaşıyorum.. Bu yüzden win 8.1'in hızını sevmeme rağmen sırf sürücü sorunu yaşamamak için Windows 7 veya 10'a geçmeyi düşünüyorum. Sorununuz çözülmezse sizde benim gibi başka sürüm windows'a geçmeyi düşünebilirsiniz.

Son düzenleme:
Aygıt yöneticisinde gözüküyor mu peki ses sürücüsü.

Aygıt yöneticisinde HD ses sürücüsü göründü bu anakartın BIOS ayarlarında HD ses ayarı var enable durumda ne yaptıysam düzelmedi

Üstte ki bağlantıdan VIA ses sürücüsünü indirip yüklemeyi deneyin

Eki Görüntüle 1414496

Windows 8.1 çok arada kalmış bir işletim sistemi gibi, çoğu sürücüde bende sorun yaşıyorum.. Bu yüzden win 8.1'in hızını sevmeme rağmen sırf sürücü sorunu yaşamamak için Windows 7 veya 10'a geçmeyi düşünüyorum. Sorununuz çözülmezse sizde benim gibi başka sürüm windows'a geçmeyi düşünebilirsiniz.
Aygıt yöneticisinde HD ses sürücüsü göründü bu anakartın BIOS ayarlarında HD ses ayarı var enable durumda ne yaptıysam düzelmedi

Bu hatayı veriyor

Dosya Ekleri

• DSC_0004.JPG
    DSC_0004.JPG
    189,8 KB · Görüntüleme: 15
Ses kartını kaldırmayı deneyin isterseniz hocam.

Dahili ses sürücüsünü win 8.1'e yüklemeyi çözemezsek ve win 8.1 'den memnunsanız, başka windows sürümüne geçmekte istemiyorsanız, en son çare olarak harici usb ses kartı almayı denebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/hadron-hd153-7-1-usb-ses-karti-usb-to-soundcard-p-HBV00000PH8NM Fiyatları da gayet uygun ama önce @alicsndemir dediği gibi güvenli modda ses kartını kaldırıp tekrar yükleyin olmazsa bu 30 TL'lik usb ses kartını alın, sesi o kart üzerinden almaya çalışırsınız.

Belki başkasına yardımı dokunur. Anakart üreticinin resmi sitesine gidin oradan windows 8 için olan (sisteminiz kaç bit ise) ses sürücüsünü kurun. Biraz önce kendi bilgisayarımı böyle halletim.

Yeni konular

Geri
Yukarı