H61H2MV sisteme RAM önerisi

VoidGlaxo

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben G.Skill 4 GB RAM kullanıyorum ama RAM'in bazı hataları var ondan dolayı iade edeceğim. Bu RAM'i almayı düşünüyorum sizce anakartıma uyar mı yoksa G.Skill sadece degistireyim mi, yine aynısından mı alayım?
Anakartım H61H2MV.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210101-181213.png
    Screenshot_20210101-181213.png
    204,7 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, ben sana link atmıştım. Aynısı var. Önceki mesaja bak. Elixir al. Sıkma canını.

Hocam attığınızı gördüm lakin yorum vs şeyler görmedim için güvenemiyorum ve tek RAM olarak kullanıyorum elimde aynı gün olması gerek yani bunun yerine bunu mu alim yoksa G.Skill'i değiştirip yine G.Skill mi aliyim mesajımı cevaplarsanız sevinirim.
İkinci el 8 GB 1600 MHz RAM almanı öneririm, sıfır alınmaz. Çok pahalı. İkinci el 8 GB 1600 MHz RAM'leri 100-125 TL'ye alabilirsin.

Yani ilk bende öyle düşünüyordum ama garanti olayı sıkıntısı falan olduğu için sıfır almayı düşünüyorum.

Hocam, endişelenmeyin. Elixir alın. Uyumlu çalışır. Kötü bir firma değil. Bizde fazla yaygın değil.

Hocam, Kingston iyi. Fakat senin sisteme uymaz. Yine sorun yaşayabilirsiniz. Benim eski Casper kasada Elixir var. 12 yıldır çalışıyor. Bu kasayı bana arkadaşım verdi. Evde yedek duruyor. Bazen çalıştırıyorum.

Hocam, ben sana link atmıştım. Aynısı var. Önceki mesaja bak. Elixir al. Sıkma canını.
Bu alınır sıfır istiyorsan. 1333 MHz olması biraz üzdü ama fiyatı iyi. Sistemine de uyumlu.

@BerkayZ87 hocam, arkadaşta aynı RAM var. Onun için önerdim.

Geri
Yukarı