H61H62-MV (2.0) Anakartım Windows 10 Desteklemiyor

homoerectus

Centipat
Güncel işletim sistemim Windows 8 ve ekran kartımı GTX 1650 Super'e yükseltmek istiyorum ancak GTX 16 Serisinin Win 7-10 desteklediğini gördüm. Bunun için işletim sistemimi Win 10'a yükselteyim diyorum. Bu sefer de anakartımın Windows 10'u desteklemediğini gördüm. Ne yapmam lazım, bir çözümü var mı ?

Anakartım:

Destekliyor. Adamların her çıkan işletim sisteminde güncellemesini beklemiyorsun herhalde. Rahatlıkla Windows 10 kurabilirsin. O anakartta Windows 10 kullandım ben.
Ekran kartını yükselt, iyi, güzel de işlemcin nedir? Darboğaz olmamasına dikkat et.

Destekliyor. Adamların her çıkan işletim sisteminde güncellemesini beklemiyorsun herhalde. Rahatlıkla Windows 10 kurabilirsin. O anakartta Windows 10 kullandım ben.
Ekran kartını yükselt, iyi, güzel de işlemcin nedir? Darboğaz olmamasına dikkat et.
Yükseltmeden önce yada sonra mı BIOS güncellemesi yaptınız ? İşlemcim i7-3770, araştırdığım kadarıyla ekran kartıyla arasında herhangi bir sorun çıkmıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı