H81H3-M7 Anakarta İşlemci Önerisi

Bukadar uğraşıp yorum yaptığın için teşekkürler. Böyle bi sistem bende düşündüm ama biraz pahalı gibi 1200TL. Ben var olan sistemime işlemci bellek ve SSD alsam bile 800-900 civarina bunu halletmiş olurum. 1200tl bir bütçem olsa İ5 işlemci ve kalan 700TL ile benim ekran kartımıda satıp RX570 veya RX580 alsam daha mantıklı olmaz mı? İ5 4. Nesil işlemci RX580'i besler mi?
Şuan bende bunu yapıyorum, normalde DDR3 bir sistem kullanıyorum. Oyun oynamıyorum sadece internet ve gündelik işler vs. Ben kendi aldığım sistemi söyleyeyim onun üzerinden bir şeyler oluşur kafanda. Geçen hafta Gittigidiyor' dan 1 senelik garantili İ3 8100 aldım 550 TL. 2 gün önce falan Hepsiburada KDV indirimleri vardı 500 TL' ye ASRock B360M Performance ANAKART ALDIM (400 TL civarlarına h310 falan alabilirsin) 220 TL' ye de 8 GB DDR4 RAM alıcağımı düşünerek 1250 civarına gelmiş oluyor ekran kart sız. İşlemci, Anakart, RAM şeklinde yani. Normal SSD var bende zaten bir de M.2 SSD alacağım, bu tarz bir sisteme RX570 gibi bir kart ile gayet hoş olur.

İ5 4. Nesil işlemci RX580'i besler mi?. Buna net bir cevap veremem fakat tam olarak besleyebileceğini düşünmüyorum. Ben size başka bir öneride bulunayım şuan tam olarak harcayabileceğiniz bütçe nedir?.

İ5 4. Nesil işlemci RX580'i besler mi?. Buna net bir cevap veremem fakat tam olarak besleyebileceğini düşünmüyorum. Ben size başka bir öneride bulunayım şuan tam olarak harcayabileceğiniz bütçe nedir?.
2. Elde 570TL'ye İ7 4770K buldum sahibindende bu işlemciyi alsam ileridede RX580 taksam nasıl olur sizce? 4770k 580'i rahatça besleyebilir. Birde verdiginiz fiyata İ3 8100 ancak alabiliyorum biraz arastirdigimda i5 4. Nesil işlemcilerin 8100'dan daha performanslı olduğunu gördüm yeni nesilde en az İ5 bir sistem kurmaya kalksam bu para 2.000 civarına gelir sanırım ama bukadar bütçem yok. Bütçe işlemci için 500TL ilerleyen zamanlarda ram ve SSD için 500 TL daha bütçe ayıracağım.

Son düzenleme:
570TL'ye İ7 4770K ? Şüpheli. 4770K şu zaman da bile çok güçlü sayılabilecek bir işlemci ve fiyatlarıda az çok belli, fiyat çok uygun dikkatli yaklaşmakta fayda var.

570TL'ye İ7 4770K ? Şüpheli. 4770K şu zaman da bile çok güçlü sayılabilecek bir işlemci ve fiyatlarıda az çok belli, fiyat çok uygun dikkatli yaklaşmakta fayda var.
Buyrun bu linkteki arkadaş 570TL'ye satıyor; İntel 1150 pin i7 4770 k işlemci - İşlemci ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 713146901
Birde 330TL'ye İ5 4570 buldum fiyatı normal mi sizce?
330TL'ye Satan arkadaş; İ5 4570 3.20 Uygun Fiyat - İşlemci ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 713163702

Son düzenleme:
Tahmin etmiştim hocam, adam daha bugün üye olup böyle bir ilan vermiş %100 kesin deyip kimsenin günahına girmeyeyim fakat şahsi tecrübelerim %99.9 bunda bir iş var. Bir insan yeni üye olup çok çok uygun fiyata bir ürün koyduysa bunu bir defa düşünmek lazım, eğer hem yeni üye olup hemde piyasanın çok altına ürün koymuşsa ben o satıcıya güvenip para yollamam. Arayın bende İzmit' deyim deyin, gelip almak istiyorum deyin yanaşmıyacaktır bu tarz kişiler önce havale istiyor çünkü çok başıma geldi. Diğer satıcı nın fiyatı da ürüne göre çok uygun üyelik tarihide eski ama bilemedim şimdi eski hesaplarda bulabiliyorlar. G.E.T teklifinde bulunun bakalım ne diyecekler.
Birinci link, teki kişinin diğer ilanlarınada baktım, o %1' lik yanılma payınıda kaldırıyorum %100 dolandırıcı.

O zaman 330TL'lik ilanın üzerine gitmem gerekicek eğer bu fiyata alabilirsem gerçekten çok çok iyi olucak benim için. Sağolun yorumunuz ve önerileriniz uyarınız için.
Tahmin etmiştim hocam, adam daha bugün üye olup böyle bir ilan vermiş %100 kesin deyip kimsenin günahına girmeyeyim fakat şahsi tecrübelerim %99.9 bunda bir iş var. Bir insan yeni üye olup çok çok uygun fiyata bir ürün koyduysa bunu bir defa düşünmek lazım, eğer hem yeni üye olup hemde piyasanın çok altına ürün koymuşsa ben o satıcıya güvenip para yollamam. Arayın bende İzmit' deyim deyin, gelip almak istiyorum deyin yanaşmıyacaktır bu tarz kişiler önce havale istiyor çünkü çok başıma geldi. Diğer satıcı nın fiyatı da ürüne göre çok uygun üyelik tarihide eski ama bilemedim şimdi eski hesaplarda bulabiliyorlar. G.E.T teklifinde bulunun bakalım ne diyecekler.
Birinci link, teki kişinin diğer ilanlarınada baktım, o %1' lik yanılma payınıda kaldırıyorum %100 dolandırıcı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı