Haber siteleri neden bu kadar sorunlu?

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Hayırlı akşamlar hepinize. Bazen ilgimi çeken bir haber gördüğüm zaman, okumak için haber sitesine tıklıyorum. Alt tarafı 2 dakika habere bakıp geri çıkmak için girdiğim sitede haber dışında her şey oluyor🙂 Her yerden fışkıran reklamlar, farklı internet sitelerine atması, sayfanın öylece kilitlenip kalması gibi garip şeyler var. Dikkatimi çekti neredeyse haber sitelerinin hemen hemen hepsi sorunlu. Web sitelerini düzene sokmak bu kadar mı zor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı akşamlar hepinize. Bazen ilgimi çeken bir haber gördüğüm zaman, okumak için haber sitesine tıklıyorum. Alt tarafı 2 dakika habere bakıp geri çıkmak için girdiğim sitede haber dışında her şey oluyor🙂 Her yerden fışkıran reklamlar, farklı internet sitelerine atması, sayfanın öylece kilitlenip kalması gibi garip şeyler var. Dikkatimi çekti neredeyse haber sitelerinin hemen hemen hepsi sorunlu. Web sitelerini düzene sokmak bu kadar mı zor?

Para kazanıyorlar o reklamlardan. Hiçbirinin umurunda değil. Bundle gibi mobil haber okuma uygulamaları kullanılabilir hocam.

Haber okumam genelde. Karşıma çıkıyor, merak edip tıklıyorum. Pişman ediyor tıkladığıma😁
Beni de baya pişman ediyor. Bi de öyle güzel başlıklar koyuyorlar ki. Genelde şöyle oluyor.
"Oyun sektoru bu olay ile sarsıldı"
"Yks birincisinin dedikleri şaşırttı"
Hey allahim ya. Bence en iyisi reklam engelleyici kullanmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı