Habertürk Okurunun Zeka Seviyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O yüzden diyorum, politika kelimesinin kökenine inersek de bir takım bilgilere ulaşabiliriz. O yüzden yalan üzerinde durmak doğru değil. İcraatlara ve demokratik eylemlere bakarım ben. Ve tabiki insanlar yoksulken kendi cebine indirdiklerine bakarım. Hiçbir politikacı bizden farklı değildir ve kutsallaştırılamaz.
Evet çok haklısınız @FCLivorno bey, ben de böyle düşünüyorum.

Ülkede birbirine aşırı zıt birden fazla kesim var. Hiçbirinin birbirine ne saygısı, ne de sevgisi var. Ellerine geçse birbilerini bir kaşık suda bogarlar. Siyasi hasımlık var.

Ne olursa olsun, araştırmadan, sorgulamadan, olumlu olayları kendi cephesi yapmış gibi gösterir. Kötü olayları karşı kesimdekilerin sucu olarak yorumlar. Oz elestiri yapmazlar. Her zaman tek dogruları vardır. Laf anlamazlar, anlatamazsın.

Herkes insan, herkesin karakteri, görüşü, doğru adamı birbirinden farklı. Bu da demokratik ve laik bir ulke icin cok normal bir sey.

Bunu sadece iktidar tarafı degil, muhalefet tarafındakiler de yapıyor. Yani, ülkedeki her kesim çöp. Arada 3-5 eğitimli çıkıyor, oturup düzgünce konuşabiliyorsun. O kadar.

Siyaset için birbirini yiyen insanlar genel olarak düşük IQ'ludur zaten. Öz tespitim.

Bizim ülkede hata yapmıyacaksın, yaparsan ne tarafta olursan ol taşlarlar ve bunun için sebep, neden, doğruluk araştırması bile yapılmıyor. Maalesef tek taraf değil ülkenin %90'a yakını böyle.

Bizim ülkede hata yapmıyacaksın, yaparsan ne tarafta olursan ol taşlarlar ve bunun için sebep, neden, doğruluk araştırması bile yapılmıyor. Maalesef tek taraf değil ülkenin %90'a yakını böyle.
Yok yok, mükemmel olsan bile taşlanıyorsun ülkede.

Bizim ülkede hata yapmıyacaksın, yaparsan ne tarafta olursan ol taşlarlar ve bunun için sebeb, neden, doğruluk araştırması bile yapılmıyor. Malesef tek taraf değil ülkenin %90'a yakını böyle.
Bir eksik kısmın var. Bu ülkede doğru bir şey yapsan bile taşlanırsın. Meyve veren ağacı her zaman taşlarlar. Hasetlik var çünkü. Bir başkasının başarısını çekemeyen, bir b.. sahibi olamamış çok insan var.

Helikopter yaparsın, 10 yıl önce helikopterimiz yok diye ağlayan adam, bugün su su parcalarını dısarıdan alıyormusuz, ee bu mu yerli diyor. Aptallığı, araştırma yetisinin önüne geçiyor ve bizden 20 kat daha guclu ulkelerin bile o parcaları tek uretemeyecegini bilemiyor mesela.

Bu adama ne diyeceksin simdi? He diyorum ben.

Ülkede birbirine aşırı zıt birden fazla kesim var. Hiçbirinin birbirine ne saygısı, ne de sevgisi var. Ellerine geçse birbilerini bir kaşık suda bogarlar. Siyasi hasımlık var.

Ne olursa olsun, araştırmadan, sorgulamadan, olumlu olayları kendi cephesi yapmış gibi gösterir. Kötü olayları karşı kesimdekilerin sucu olarak yorumlar. Oz elestiri yapmazlar. Her zaman tek dogruları vardır. Laf anlamazlar, anlatamazsın.

Herkes insan, herkesin karakteri, görüşü, doğru adamı birbirinden farklı. Bu da demokratik ve laik bir ulke icin cok normal bir sey.

Bunu sadece iktidar tarafı degil, muhalefet tarafındakiler de yapıyor. Yani, ülkedeki her kesim çöp. Arada 3-5 eğitimli çıkıyor, oturup düzgünce konuşabiliyorsun. O kadar.

Muhalefet tarafından da mesela AKP kişilere karşı bir yobaz, koyun tanımı var. Garip.

Siyaset için birbirini yiyen insanlar genel olarak düşük IQ'ludur zaten. Öz tespitim.
Sen karışma Prag'ta gez biraz. Gece daha güzeldir orası.😃
Her an karşına, ayakkabasını arayan bir Kül Kedisi çıkabilir. :)

Bir eksik kısmın var. Bu ülkede doğru bir şey yapsan bile taşlanırsın. Meyve veren ağacı her zaman taşlarlar. Hasetlik var çünkü. Bir başkasının başarısını çekemeyen, bir bok sahibi olamamış çok insan var.

Helikopter yaparsın, 10 yıl önce helikopterimiz yok diye ağlayan adam, bugün su su parcalarını dısarıdan alıyormusuz, ee bu mu yerli diyor. Aptallığı, araştırma yetisinin önüne geçiyor ve bizden 20 kat daha guclu ulkelerin bile o parcaları tek uretemeyecegini bilemiyor mesela.

Bu adama ne diyeceksin simdi? He diyorum ben.

Orası ayrı bir dünya. En basitinden sınava kural getiriliyor, şu saatten sonra içeri alınmayacak diyor, geç kalıp sisteme sallıyorlar, yok yani yatıcak yerleri yok böyle insanların.

Hepsine keşke şu cezadan verebilseydiniz. Dibine kadar hak ediyorlar.

uiZ9i7.jpg

Keşke gelse. Sosyal'de birine denemeyin, acımadan cezası var, karşı taraf kışkırtsa ve bu kelimeyi rapora yazsanız bile:) O kadar sinir oldum ki ismimi bunun ile değiştim.

Sen karışma Prag'ta gez biraz. Gece daha güzeldir orası.😃
Her an karşına, ayakkabasını arayan bir Kül Kedisi çıkabilir. :)
Dur hele ortalık karışık zaten :D

Orası ayrı bir dünya. En basitinden sınava kural getiriliyor, şu saatten sonra içeri alınmayacak diyor, geç kalıp sisteme sallıyorlar, yok yani yatıcak yerleri yok böyle insanların.
Egitimsizlik.

Yok, yok mükemmel olsan bile taşlanıyorsun ülkede.
Şuna cevap vereceğim. Çünkü iktidar için dediğinizi düşünüyorum. Şu iktidarın hangi politikası mükemmel? Biz canımız sıkıldığı için mi eleştiriyoruz veya vatan haini olduğumuz için mi?
Ekonomik kriz var, işsizlik zirvede, gelir dağılımı adalet bozuyor, bir taraf lüks bir hayat yaşarken bir taraf otobüs parası bulamıyor, liyakat sıfır, dış ülkeler ile aramız çok bozuk, ülke içinde de iki taraf tamamen kutuplaşmış durumda, özgürlük yok, hukuk yok, adalet yok... Sayamayacağım kadar fazla neden var.
Sayın cumhurbaşkanımızın diploması var zaten. Ne yapmasını bekliyorsunuz? Delinin biri kuyuya taş attı diye diplomasını alıp herkesin gözü önünde ''Evet arkadaşlar bu benim diplomam, ne kadar müthiş değil mi?'' mi demeli?
Herhangi bir programda veya miting alanında çıkıp diplomasını gösterdi mi? Muhalefete diploması yok deyince direkt gösterenler oldu. Eğer diploması varsa gösterebilir. Taşıması kolay ve 10 saniyesini alacak bir şey. Gösterdiği gibi kaç senedir olan tartışma biter. Fakat yok.
Valiye it dediğini yalanladı.
İt dediğine dair kesin bir kanıt var mı peki? Adam ''Basitlik'' dedim diyor. Montajlamış olma ihtimali çok yüksek. Yandaş medyanın yapmadığı şey değil. Kesin bir olgu yok. Bakın bu ülkede vatandaşa neler neler dendi. Cumhurbaşkanı bile ananı da al git dedi. Kimse sesini çıkarmıyor. Ayrıca sizlerin kanıtlanmış. Neyi eleştiriyorsunuz? Tencerenin dibi kara, seninki benden kara diye bir laf vardır buraya tam oturuyor.
Hayır, böyle bir şey yok. İktidar destekçileri daha az eğitimli değil, bunu söylemek çok zor bir şey hiçbir zaman ispatlanamaz bile, bir gerçek değil.
Evet kanıtlı bir şey. Gerçi bir üye atmış ama olsun ben de atayım. Sizin kesim diyor bunu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca bakan da diyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başka sorunuz varsa göremedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı