Hackintosh Açılış Hatası - IOBluetoothHCIController][SearchForTransportEventTimeOutHandler]

dragdozer

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Ben hackintosh kurulumunu sorunsuz yaptım fakat driverları yüklemeyi denerken yeniden başlatma istedi. Bilgisayarı yeniden başlattım fakat bu sefer açılmadı. ''-v'' komutu ile başlattım.

Kod:
[IOBluetoothHCIController][SearchForTransportEventTimeOutHandler] -- Missing Bluetooth Controller Transport!

Satırında takıldı kaldı. Anlayan biri varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle cevabınız için teşekkürler çok ilgilisiniz forumla... Ben sürücüleri multibeast ile kurmayı denedim hep takıldım. Hatta sorunun sürücülerde olup olmadığını anlamak için hiçbir sürücüyü yüklemeden kapatıp açmayı denedim sorunsuz açıldı. Multibeast'te ise benim sistemime uygun sürücüleri bulamadım. örneğin ekran kartım amd fakat multibeast programında amd yok. Uygun sürücüleri başka nasıl bulabilirim?

Benim iki sorum daha var. İlk sorum kurduğum mac'den safari'ye girdiğimde video ve java kullanılan yerlerde kasma ve ekran siyah filan oluyor. Bu ekran kartı sürücüsünü yükleyince geçer mi? Bir diğer sorum da windows' videodaki gibi yapmak değilde boot camp ile kursak sorun yaşar mıyız?

Arkadaşım şimdi ben senin dediğin programı denedim. Fakat sürücüleri seçip yüklemeyi denedim uzun sürdü biraz bitince yeniden başlattım ama ethernet hatası filan verdi. Yeniden başlatınca da sürücüler yüklenmemiş.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı