Hackintosh Intel WiFi Driver

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Yıllar süren Intel driver eksikliği nihayet sona erdi! Çinliler macOS uyumlu Intel WiFi sürücüsü yazdılar. Projeyi buradan takip edebilirsiniz:

Rehber de hazır:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Sırf AC3160 Wi-Fi kartım desteklemediği için kuramadığım macOS'u artık kurabileceğim, yaşasın! :D

Ama dereyi görmeden paçaları sıvamayalım, ya 3160 desteklenmezse? 🙁
Intel Wi-Fi için kext gelir, Apple ARM işlemciye geçer. Üzdü.
Her ne kadar ARM işlemciye geçse bile 64 bit tabanlı işlemcilere hâlâ birkaç yıl daha destek verilmrye devam edilecek.

Sırf AC3160 Wi-Fi kartım desteklemediği için kuramadığım macOS'u artık kurabileceğim!

Ama dereyi görmeden paçaları sıvamayalım, ya 3160 desteklenmezse?

Her ne kadar ARM işlemciye geçse bile 64 bit tabanlı işlemcilere hâlâ birkaç yıl daha destek verilmrye devam edilecek.

İşin şakasındayım. 😄 Birkaç yıl değil en az 5-10 yıl daha destek almaya devam edeceğini düşünüyorum. 100.000₺ verip Intel işlemcili Mac Pro aldıktan sonra düşünsenize böyle bir olay oluyor.

Tam şu konuyu görüp konu açacaktım. Intel Wi-Fi kurabilen var mı başarılı şekilde?

Tam şu konuyu görüp konu açacaktım. Intel Wi-Fi kurabilen var mı başarılı şekilde?

Tarafımca test edildi, onaylandı. (7265)

Geri
Yukarı