Hackintosh Monterey 12.1 Apple Kimliğe giriş yapılmıyor

Direkt bu configi hem USB'deki OC'ye hem de diskteki EFI/OC'ye atın ve sistemi yeniden açıp deneyin:
İsminden (1)'i silmeyi unutmayın.

Direkt bu configi hem USB'deki OC'ye hem de diskteki EFI/OC'ye atın ve sistemi yeniden açıp deneyin:
İsminden (1)'i silmeyi unutmayın.
Olmadı maalesef yine aynı hatayı alıyorum.
PlatformInfo'yu tekrardan seçmem mi gerekiyor değiştirdikten sonra?

Son düzenleme:
Bu hata SMBIOS'tan değil de, kurulum ekranında etherneti ayarlarken yaptığın konfigüreden kaynaklı. Biraz bekle yeni bir config atayım onunla dene.
Buraya göz atabilir misiniz? Çözülmezse yeni config deneriz:

Son düzenleme:
Bu hata SMBIOS'tan değil de, kurulum ekranında etherneti ayarlarken yaptığın konfigüreden kaynaklı. Biraz bekle yeni bir config atayım onunla dene.
Buraya göz atabilir misiniz? Çözülmezse yeni config deneriz:
Hocam bu rehberdeki MAC adresi seçme olayını tam anlamadım. ''sondaki 3lüyü 8li olarak tamamlayın'' yazıyor. Neye göre tamamlayacağım?
Bir de 1 saate benim mesai başlayacak. Akşam tekrardan yazarım gelişmeleri.

Son düzenleyen: Moderatör:
MAC adresinden ziyade buit-in ve EN0 olan kısımları halletmeye çalış ilk önce. Onlarla düzelmezse MAC'e geçip bildirirsin tekrardan sonucu.
EN0 olan kısımda komutları girip yeniden başlattım bir değişiklik olmadı. Nullethernet kextini kext dosyasına atıp opencore conf. ile taradım. ssdt-rmne.aml'yi tam olarak nereye atacağımı anlamadım. ACPI klasörünün içerisinde aynı uzantıya sahip bir dosya var acaba oraya mı atacağım? Bir de ethernet kartının PciRoot'unu nasıl bulabilirim? Propertree ile açtım fakat rehberdeki isme benzer isim yok bende. Anakarta yada ethernet kartına göre mi değişiyor oradan yazan isim?
Hocam bir de rehberin dili yeni başlayan arkadaşlara çok da yardımcı olmuyor. Pcidevices.plist dosyasını Propertree ile açın yazılmış mesela. Ben sadece 1 saat boyunca Propertree nedir nasıl yüklerim diye uğraştım. Kext yükleme nasıl yapılır ben bunları hiç bilmiyorum adam akıllı. MacOs'u bile bugün kullanmaya başladım daha.
@tristessehivernale Hocam sabah oturdum ve dedim bu işe halledeceğim xD ve başardım sonunda şu an da Apple Kimliğe sorunsuz bir şekilde giriş yaptım. Yardımlarınız için teşekkürler tekrardan.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı