Hackintosh (Yosemite ) App store Giriş yapılmıyor

@Silinen üye şimdi uygulayacağım fakat en0 ve en1 işlerimlerini nerden yapıcağım hakkında bilgilendirebilirsen çok minnettar kalırım.
Bu arada bende ethernet göstermiyor zaten wifi kullandığım için çok takmadım fakat yolladığın ekran görüntüsündeki gibi değil durum resimde görüldüğü gibi ;

Ekran Resmi 2014-12-03 01.44.15.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Tercihler ağ ayarlarına gel. Servis sırasını ayarla de sıralamada internete girdiğin kartı en üste al. Sonra dpcimanager ile bakin en0 olmuş mu wifi kartın en0 olarak göstermeli.

Ethernet tanıtılmış değilse gözükmez ama en1 değil en0 olarak gözükmeli aşağıdaki dosyaları silip yeniden başlatınız mı?
/Library/Preferences/SystemConfiguration
  • CaptiveNetworkSupport
  • Com.apple.airport.preferences.plist
  • Com.apple.eapolclient.configuration.plist
  • NetworkInterfaces.plist

Clover cofigoator ile uygun smbios ayarı yaptın mı onuda yaptıysanız bilgisayarı yeniden başlatıp appstore girmeye çalışın.

@Silinen üye ben open dediğimde config.plisti açamıyorum bu yüzden config.plist i text olarak açıp içine komut yazıyorum bu yüzden maç için yazılması gerekn komudu söylersen daha kolay yapabilirim teşekkürler şimdiden :)

Yada buradan hangisini seçiçeğimi söyleyebilirsen çok minnettar kalırım.
Not : Ayarlar yapıldıktan sonra save dediğimde başka config-project diye clover simgeli bir dosya oluşturuyor.

Ekran Resmi 2014-12-03 02.47.45.png

Ustekini sececeksiniz kod olarak bilmiyorum ben clover configuator ile yapiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı