Hackintosh (Yosemite ) App store Giriş yapılmıyor

@Silinen üye Onu seçiyorum fakat Boot Ayarları felan boş geliyor orayı geçtim kaydederken save butonuna basında config-project diye kaydediyor acaba export mu yapıcam ?

@Silinen üye Bu ayarları yaptım Bir sorun yok değil mi sağ alt köşe boş oldu ama ?

Ekran Resmi 2014-12-03 02.57.17.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam olmuş uygun modem buysa kaydedip yeniden baslatin ama ayri config dosyasi olarak degilde efi icindeki config dosyasi uzerinde degisiklik yapmalisiniz.

Sitemine uygun smbios doğrumuydu birde açılışta cloverdan kernal panic işaretle cloverda options altında kenal panik var. Yine açılmazsa usb ile açıp usb nin içinden config dosyasını yükle başka smbios seç.

@Silinen üye usb ile boot edip başka smbioslarda denedim ama aynı sıkıntı oluyor kernel panikli deneyeyim birde.

@Silinen üye Kernel Panic İsimli bişi bulamadım tek tek bakma rağmen
Sistemim ;
  • Asus k55vj laptop modeli
  • intel hd graphic 4000 ekran kartı
  • i5 3230m -2.60 ghz işlemci
  • 6gb ram
  • vs ..

Sistemime uygun smbios seçeneği söyleyebilirsen birde onu deneyebilrim.

Harici ekran kartı varsa macbook pro modellerine bakabilirsin. Kernel panic için açılışta clover ekranında otions / binaries patching menu / kext patching allowed +
appleintelcpupm patch + applertc patch işaretli olsun.

Öncelikle anlatım için teşekkürler @Silinen üye yalnız bende bütün işlemleri yaptıktan sonra şöyle bir hata oldu bu ekranda kalıyor ve smbios ayarlanmamış durumda iken ise ; mac serial numarası yok olarak gösteriyor.
Görüntü;

20141203_144427.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı