Hackintosh sonrası Windows açılmıyor

sancarsavas

Decapat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
Rx 6800
Anakart
Asus H-610
Merhaba herkese. Başarılı şekilde Ventura kurmuştum. Açılışta ta OpenCore üzerinden Windows'ya da Mac seçimi yapıp açabiliyordum sistemi. Ancak bugün enteresan bir sorun oldu. Ventura sorunsuz açılırken Windows siyah ekranda kalıyordu.

BIOS üzerinden ilk boot seçeneğini OpenCore yerine Windows UEFI yaptığımda da “blınitializelibrary failed 0xc0000001” hatası aldım.

Sonra Windows 11 kurulum USB'si takıp onu ilk boot sırasına aldım ama yine aynı hata çıktı. BIOS'u default ayarlara döndürdüm yine değişen bir şey olmadı.

Sonra Mac Recovery'ye girip Disk İzlencesi'nden Mac'in olduğu SSD'yi silip ex Fat'a dönüştürdüm.(belki Mac'i silersem OpenCore'da gider Windows geri gelir sandım) ama o da bir işe yaramadı.

Şu anda BIOS üzerinde OpenCore'da gözükmüyor artık. Secure Boot açıp kapatmayı da denedim yine olmadı.

Bildiğim ve araştırdığım hemen hemen tüm yöntemleri denedim ama sonuç alamadım. Windows'a nasıl erişirim bilmiyorum. Verileri kaybedip formatlayarak erişmeyi de göze aldım ama onu da yapamadım. Yardımlarınızı bekliyorum:)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı