Hacklendim mi?

Evet. Sürekli ufak ufak değişiklikler var hesabımda. Antivirüs de kullanıyorum ve hiçbir zaman virüs bulmadı. Madem virüs yok, kendi kendine nasıl oldu bunlar? Of çok anlamsız...
İnsanların ne dediklerini kâle almayacaksan bu konuları neden açıyorsun? Kendi kendine olabileceğini söylüyor herkes. Güncellemeden sonra değiştiğini söylemişsin üstelik. Kafanda biriktirdiğin bütün o garipliklerin de açıklaması bundan farklı değil. Bilgisayar ortamında bazen bazı şeyler kendi kendine oluyor işte.

Ama anlıyorum, bu senin elinde değil. Bu yüzden psikologa gitmeni söyledim.

İnsanların ne dediklerini kâle almayacaksan bu konuları neden açıyorsun? Kendi kendine olabileceğini söylüyor herkes. Güncellemeden sonra değiştiğini söylemişsin üstelik. Kafanda biriktirdiğin bütün o garipliklerin de açıklaması bundan farklı değil. Bilgisayar ortamında bazen bazı şeyler kendi kendine oluyor işte.

Ama anlıyorum, bu senin elinde değil. Bu yüzden psikologa gitmeni söyledim.
Anladım, haklısınız galiba. Umarım o oluşturulan şeyler sadece bir teoridir. LoL'un desteğine ticket attım son 3 günde benden başka birisi girdi mi diye. Bakalım artık. Teşekkürler Alawar, samimiyetin için.

Anladım, haklısınız galiba. Umarım o oluşturulan şeyler sadece bir teoridir. LoL'un desteğine ticket attım son 3 günde benden başka birisi girdi mi diye. Bakalım artık. Teşekkürler alawar, samimiyetin için.

Kardeşim Apex Legends, oynuyorum. Çıktığım zaman seçtiğim karakterde, bırakıyorum. Diğer gün bir acıyorum başka, karakter var. Bunlar normal bir durum.

galiba siz de benim gibi takıntılı birisiniz, her cevaba kaygınızın bambaşka yeni kaygılarla geri dönmesini çok iyi anlıyorum
size şunu söyleyebilirim üstünde ne kadar düşünürseniz bu takıntılardan kurtulmak zorlaşıyor mesela ben sürekli düşünmekten kurtulamıyorum
valla işimiz zor size sabır diliyorum

galiba siz de benim gibi takıntılı birisiniz, her cevaba kaygınızın bambaşka yeni kaygılarla geri dönmesini çok iyi anlıyorum
size şunu söyleyebilirim üstünde ne kadar düşünürseniz bu takıntılardan kurtulmak zorlaşıyor mesela ben sürekli düşünmekten kurtulamıyorum
valla işimiz zor size sabır diliyorum
Kesinlikle öyle. Zincirleme gibi birbiri ardına sıralanıyor kaygılar. Keşke böyle olmasa ama böyle. Umarım iyi oluruz.

Geri
Yukarı