Hacklendim

2 SS Samp sunucusuna girerken çekmiş sunucunun kuralları yazıyor, şifre falan yok. Evet, ben zaten o yüzden olduğunu biliyorum. Yüksek ihtimal crack bir şey'den RAT kapmışım. Fakat epostanın başlığı olan bilgisayar benim eski bilgisayarım dediğim gibi formatlandı ve yeni bilgisayarıma hiç virüslü dosya indirmedim, bir de Kaspersky kullanıyorum.

O yüzden değil, crackten RAT kapmışım.

Social Club'un e-postasını değişmişler zaten, az önce ticket attım ama hesabımı geri alabilecek miyim bilmiyorum.
Kral crackten rat kapmak ne? Mesela steamde crackli hesap oynamaktan olurmu?

yani ne kadar hesaba girmeye çalıştılar çok sürdümü kardeşim hareket dökümünden bakıyorum hatalı giriş yapma istekleri geliyor hala bende
Bende de hala geliyor ama takmıyorum şifremi değiştirdim 2FA var zaten giremezler kolay kolay

Kral crackten rat kapmak ne? Mesela steamde crackli hesap oynamaktan olurmu?
Crack dediğin bilgisayara indirip dosyalara enjekte ettiğin bir takım şeyler. Yani evet RAT kaparsın.

Bende de hala geliyor ama takmıyorum şifremi değiştirdim 2FA var zaten giremezler kolay kolay

Crack dediğin bilgisayara indirip dosyalara enjekte ettiğin bir takım şeyler. Yani evet RAT kaparsın.
kardesim bende öyle takıyorım ki anlatamam gıcık oluyorum her görüşümde acaba silsem mailimi birdaha aynı ad ile açarlarmı windowslive silmek daha mantıklımı sence

Geri
Yukarı