HackTool:Win32/AutoKMS kaldırma

Herkese cevapları için teşekkür ediyorum bu kadar cevap geleceğini düşünmemiştim 😄 Sanırım hepinizin ortak fikri bu dosyanın zararlı bir yazılım olmadığı yönünde. Peki bu dosyayı kaldırmazsam sistemde yavaşlama ya da güvenlik konusunda bir açık söz konusu olabilir mi? Okuduğum bazı yerlerde bu dosyanın trojan falan bile olabileceği ya da sürekli arka planda kod üretip depolamayı doldurabileceği gibisinden şeyler yazıyordu. Son olarak söylediğiniz antivirüs programları hakkında hiçbir fikrim yok nereden indirebileceğimi ve nasıl kullanacağımı yazabilirseniz çok sevinirim 🙂

Windows onu zaten engellemiştir. Herhangi bir sorun çıkmaz.

Kaspersky Security Cloud ile kaldırmıştım dene istersen.
Dostum söylediğin gibi Kaspersky Security Cloud u indirdim ve tam tarama yaptım pc ye. Herhangi bir sorun bulamadı. Kaspersky ı sildikten sonra windows defender ile tam tarama yaptım defender da her taramada bulduğu "HackTool:Win32/AutoKMS" dosyasını bulamadı. Sanırım dosyayı iki tarayıcıdan biri sildi ya da çok iyi bir yere gömüldü 😄 Cmd den Windows Etkinleştirmeyi sorgulattığımda fotodaki ibare geliyor bu süre bittikten sonra etkileşim sona erecek sanırım.

Dosya Ekleri

• tch.png
    tch.png
    5,1 KB · Görüntüleme: 145

Yeni konular

Geri
Yukarı