Hadi biraz eğlenelim

Hocam diş teli hakkında konuşabilir miyiz bende taktırmak istiyorum ne kadara taktırdın nerede (devlet özel) taktırdın yemek konusu ve temizleme konusu nasıl.

Hocam ben özele gittim. Devletten sıra gelmeyecek gibiydi.
Ne kadara taktırdığımı bilmiyorum o işlerle daha çok babam ilgili ama her gidişimizde 300 ile 500 arasında ödeme yapıyoruz.
Temizleme ve yemek yeme konusu ilk hafta sıkıntı yaşatıyor. Sonra geçiyor. Temizlik konusunda günde 2 defa fırçalıyorum ve 1 kere listerine ile ağzımı çalkalıyorum. Yemekte ise çiğneyebildiğim her şeyi yiyorum. Asitli içecek ve cips hariç.

Hocam diş teli hakkında konuşabilir miyiz bende taktırmak istiyorum ne kadara taktırdın nerede (devlet özel) taktırdın yemek konusu ve temizleme konusu nasıl.
Hocam ben devlet hastanesinde tedavi oluyordum 2012'den beri. Yılda birkaç kez çağırıyorlardı sadece. Geçen aylarda tel taktırmak için sıra geldi. 18'den küçük olduğum için devlet ücretin bir kısmını karşılıyordu. Sadece tel malzemeleri almam istendi o da 2500 TL civarı bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam.

Çok mutlu ve heyecanlıyım. Hayatınız nasıl gidiyor?

Teşekkür ederim hocam, güzel gidiyor. İşte Outlast 2 indirdim, gece sahura kadar iyi gider. Siz nasılsınız? :D

Hiç. Varlık içinde yokluk yaşıyorum resmen. Dünyanın oyunu var birine giresim gelmiyor. Girmeyince de sıkılıyorum.

Aynen genellikle bana da öyle oluyor ama oynadığım hikayeli oyunun devamı varsa ve indirmişsem seriye devam ediyorum. İndirmemişsem sizin gibi kalıyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı