Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Witcher Evreni'nde herhangi bir lanetli yaratık düşünün, o yaratık bir witcher tarafından gerektiği şekilde profesyonelce öldürüldüğü zaman lanet kalkmış olmuyor mu?

Witcher evreni'nde herhangi bir lanetli yaratık düşünün, o yaratık bir Witcher tarafından gerektiği şekilde profesyonelce öldürüldüğü zaman lanet kalkmış olmuyor mu?

Bazıları geri dönebiliyor. Mesala bir tane orman canavarının (adını hatırlamıyorum) özünü genç kadına aktardığı için geri gelebiliyor.
Bazıları geri dönebiliyor. Mesala bir tane orman canavarının (adını hatırlamıyorum) özünü genç kadına aktardığı için geri gelebiliyor.
Soruyu yanlış okumuş olabilirim.

Netflix The Witcher'da 2'nci sezonda Vahşi Av yer alacakmış, hatta internette görselleri bile var. Bence Vahşi Av biraz erken piyasaya girdi, sizce de öyle değil mi? Ben diziye 3'ncü sezonda falan girer diye düşünüyorum Vahşi Av. Veya 2'nci sezonun son bölümüne doğru falan...

Ama ben yine de Netflix'ten ümitliyim, umarım işi batırmazlar. Yeni çıkacak olan sezonları heyecanla bekliyorum :)

Oyun, kitap, dizi vesaire spoiler içeren mesaj paylaşacaksanız sürprizbozan'a alma kaydıyla istediğinizi konuşabilir, tartışabilirsiniz. Ben önden birkaç klasik soru soracağım, daha sonra muhabbet uzar diye düşünüyorum :)
  • Yaşayan Witcher'ların sayısı.
Kuzey'de sanıyorum oyunda 12 tane Witcher ile karşılaştık, daha karşılaşmadıklarımız veya sadece kitaplarda görünenler olabilir. Ben kitapları okumadığım için bilmiyorum. (Vesemir, Berengar Geralt, Eskel, Lambert, Karadin, Gaetan, Letho, kardeş iki Witcher ve ilk oyunda Foltest'e suikast yapan Witcher) ve Ciri'yi de sayarsak 12. diğer bölgelerde de durum az çok böyleyse (batı, güney, doğu) yaklaşık yaşayan 48 civarı Witcher olduğunu varsayabiliriz, tabii bunların 4/1'inin emekli olduğunu varsayıyorum. Çünkü Witcher'lar gerçekten nadir görünüyorlar, bir kısmı Karadin gibi emekli olmuş şehirlerde yaşıyor bence. Sizin tahminleriniz nedir bu konu hakkında?
  • Triss vs Yennefer.
Ben Yennefer diyorum, çünkü Yennefer, Geralt ve Ciri bir aile. Ciri için her şeyi yapmaya hazır, üstelik hem kendim de hem Geralt'ta onu daha fazla seviyor. Siz de nedenleriyle birlikte tarafınızı söylerseniz sevinirim.
  • Vesemir vs Geralt.
Geralt, her ne kadar Kuzey'in en iyi kılıç ustası olsa da ben Vesemir'in bu savaşı kazanacağını düşünüyorum. Çünkü Geralt 100 yaşında iken vesemir 200 yaşında, Vesemir'in tecrübesi var. Siz ne düşünüyorsunuz?

Sorularım bu kadardı, iyi eğlenceler :)

@strigoi, @363436, @Stebph, @Gwynbleidd 00 ve @Hellblazer Aku. Sizi böyle etiketledim ancak yazmak zorunda değilsiniz :)
190 sayfa olmuş. 👏😃

Netflix The Witcher'da 2'nci sezonda vahşi av yer alacakmış, hatta internette görselleri bile var. Bence vahşi av biraz erken piyasaya girdi, sizce de öyle değil mi? Ben diziye 3'ncü sezonda falan girer diye düşünüyorum vahşi av. Veya 2'nci sezonun son bölümüne doğru falan...

Ama ben yine de Netflix'ten ümitliyim, umarım işi batırmazlar. Yeni çıkacak olan sezonları heyecanla bekliyorum :)

Ben de 2. sezonu bekliyorum. Lanet coronavirüs her şeyi aksattı Allah belasını versin.

Netflix The Witcher'da 2'nci sezonda Vahşi Av yer alacakmış, hatta internette görselleri bile var. Bence Vahşi Av biraz erken piyasaya girdi, sizce de öyle değil mi? Ben diziye 3'ncü sezonda falan girer diye düşünüyorum Vahşi Av. Veya 2'nci sezonun son bölümüne doğru falan...

Sanırım Kırlangıç Kulesinde ortaya çıkıyordu Vahşi Av, Gölün Hanımı da olabilir, hatırlayamadım tam. Biraz erken oldu gibi. Ama Netflix bu, adamlar kafasına göre yazıyor hocam. Yapacak bir şey yok, ben pek heyecanla beklemiyorum önceden de dediğim gibi, başarılı bir iş çıkacağından şüpheliyim :)

Sanırım Kırlangıç Kulesinde ortaya çıkıyordu Vahşi Av, Gölün Hanımı da olabilir, hatırlayamadım tam. Biraz erken oldu gibi. Ama Netflix bu, adamlar kafasına göre yazıyor hocam. Yapacak bir şey yok, ben pek heyecanla beklemiyorum önceden de dediğim gibi, başarılı bir iş çıkacağından şüpheliyim :)
Yanlış hatırlamıyorsam Son Dilek kitabında birkaç cümlede bahsediliyordu Vahşi Av'dan, Yennefer Geralt'a onu asla yenemezsin diyordu. Ama Vahşi Av'ın kendisi yoktu.

Şu an Kader Kılıcı kitabında 219'uncu sayfadayım, ve henüz Vahşi Av'ın A'sı bile yok.

Bu arada Kader Kılıcı kitabındaki Dudu'nun Geralt'ın hemen karşısında doppler'lar hakkında yaptığı konuşması beni derinden vurdu, artık oyunlarda doppler'ları daha masum yaratıklar olarak göreceğim :)

Witcher 3 ng+'ın yanında Witcher 2 başladım. Witcher 2 bitiren biri varsa nasıl oynamam gerektiğini anlatabilir mi? Combat'ı çözdüm iksir meditasyon falan üçüncü oyunu bildiğimden kolayca anladım. Sormak istediğim şey şu oyundaki yan görevler üçüncü oyundaki gibi iyi dizayn edilmiş mi? Yan görevleri tavsiye eder misiniz? Bu arada Kaer Morhen Savaşında Vesemir öldü :( öleceğini bilsem de her oynayışım da hüzünleniyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı