Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tam etiket atacaktım sana, kargolamayı sorun etmiyorsan bence attığım linkten al. Amazon'da yanlış hatırlamıyorsam kitaplar tek tek satılıyor, ki sanırım o şekilde kargo fiyatları dahil biraz daha pahalıya denk geliyor.
Sanırsam bu linkte tüm seti satılıyor. Güven icin Amazon'u tercih ederim şahsen.

Sanırsam bu linkte tüm seti satılıyor. Güven icin Amazon'u tercih ederim şahsen.
Ben bu linki görmemiştim, fiyat da aynı. O zaman bence de Amazon'dan alman daha doğru olur, hem Amazon Prime ile satılıyor ürün :)

İlk kitap kısa hikayelerden oluştuğu için 1250’ler dedim zaten hocam.

“Witcher Books Timeline” olarak aratırsanız karşınıza çıkacaktır yılları.
@Stebph yok, ben 1270/1271/1272 tarihlerini kastetmiştim.
Ebedi Ateş ve Novigrad hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bence Witcher evreninde daha haltan yer olamaz.
@ArchBtw dinleri gerçek değil sanırım, ek olarak en ufak büyü kokusu aldıklarını ve onlara yardım eden kişileri halkın önünde kazıkta yakmaları Triss'i, Yennefer'ı hatta Geralt'ı bile witcher işaretleri yüzünden tehlikeye sokuyor. Zaten kral witcherları da yakın dese hiç zaman kaybetmeden Geralt'a da saldırırlar, bin lanet olsun diyebilirim Ebedi Ateş'e ve ona tapanlara.

Ben bu linki görmemiştim, fiyat da aynı. O zaman bence de Amazon'dan alman daha doğru olur, hem Amazon Prime ile satılıyor ürün :)

@Stebph yok, ben 1270/1271/1272 tarihlerini kastetmiştim.

@ArchBtw dinleri gerçek değil sanırım, ek olarak en ufak büyü kokusu aldıklarını ve onlara yardım eden kişileri halkın önünde kazıkta yakmaları Triss'i, Yennefer'ı hatta Geralt'ı bile witcher işaretleri yüzünden tehlikeye sokuyor. Zaten kral witcherları da yakın dese hiç zaman kaybetmeden Geralt'a da saldırırlar, bin lanet olsun diyebilirim Ebedi Ateş'e ve ona tapanlara.
Witcher Fandom’da da öyle yazıyor hocam, benim dediğim şekilde.

@ArchBtw etiket gitmemiştir diye işimi garantilemek için tekrardan yazıyorum :)

Dinleri gerçek değil sanırım, ek olarak en ufak büyü kokusu aldıklarını ve onlara yardım eden kişileri halkın önünde kazıkta yakmaları Triss'i, Yennefer'ı hatta Geralt'ı bile witcher işaretleri yüzünden tehlikeye sokuyor. Zaten kral witcherları da yakın dese hiç zaman kaybetmeden Geralt'a da saldırırlar, bin lanet olsun diyebilirim Ebedi Ateş'e ve ona tapanlara.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı