Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Stebph kitaplarda anladığım kadarıyla efsungerlere daha sık rastlanıyor ve sayıları daha fazla, örnek olarak Seasons of Storms'daki Kedi Okulu efsungeri. Ve sen bir ara kitaplarda var olan ancak oyunlarda olmayan efsungerlerden bahsetmiştin.
Witcher Fandom’dan bakabilirsiniz hocam, bir sürü efsunger var. Hangisi olduğunu hatırlayamıyorum.

Aşağıya indiğinizde okulların üyelerini görebilirsiniz. Fakat her türlü içerik üzerinden gösteriyor efsungerleri, sadece kitaplardan değil.

1v1 atacaklari icin bence Geralt cok rahat alir. Tecrubeli de olsa, tecrube disinda her sey Geralt lehinde.

Triss ve Yennefer konusunda acikcasi kesin bir karar kilamadim. Hikaye acisindan %100 Yennefer ama Triss'e de gonlum kayiyor acikcasi :)

Ben de bilgi almak amaciyla soruyorum. Witcher'larin omru ne kadar?
Tam olarak belli değil, efsungerler yaşlanarak ölmüyorlar genelde. Letho’nun sözü var bunun ile ilgili :)

Vesemir, Kaer Morhen’den bile yaşlıydı mesela.

Yaşlılıktan kaynaklı ölme ömürleri 300 ila 400 yıl arası diye biliyorum, ancak şu ana kadar hiçbir efsunger yatağında ölmemiştir :)
Tam olarak belli değil, efsungerler yaşlanarak ölmüyorlar genelde. Letho’nun sözü var bunun ile ilgili :)

Vesemir, Kaer Morhen’den bile yaşlıydı mesela.
Peki Geralt nasil ölüyor? Resmi bir kaynak var mi bunun hakkinda?

Peki Geralt nasil ölüyor? Resmi bir kaynak var mi bunun hakkinda?
Tam olarak bir bilgi yok, kötü sonda canavarlar tarafından çevreleniyor, ama ölüp ölmediği gösterilmiyor.

İyi sonlarda ise büyük ihtimalle yaşlanarak ölüyordur. Efsungerliği tam olarak bırakmasa da tehlikeli kontratlar almayacağını söylüyordu.

Geralt hiçbir zaman ölmüyor, Vahşi Av olayını soruyorsun sanırım, orada Vahşi Av tarafından kaçırılıyor.
Yok hocam onu demedim onu biliyorum. Hikayenin sonunda yani Witcher 3'un sonunda Geralt'in olumu hakkinda bir sey denilmiyor ve efsungerler de yatakta olmuyor ya genelde, ondan sordum meraktan yani.

Yok hocam onu demedim onu biliyorum. Hikayenin sonunda yani Witcher 3'un sonunda Geralt'in olumu hakkinda bir sey denilmiyor ve efsungerler de yatakta olmuyor ya genelde, ondan sordum meraktan yani.
Resmi bir açıklama yok hocam.

Triss ile olan sonda Geralt efsungerliğe devam ediyor, hafif kontratlar alarak formda kalıyor.

Yen ile olanda dümdüz yaşıyorlar diye biliyorum, çok yapmadığım için Triss gibi aklımda kalmamış. Belki @Lyrinx hocam detaylı biliyordur.

Öldüğünü düşünmüyorum.
Resmi bir açıklama yok hocam.

Triss ile olan sonda Geralt efsungerliğe devam ediyor, hafif kontratlar alarak formda kalıyor.

Yen ile olanda dümdüz yaşıyorlar diye biliyorum, çok yapmadığım için Triss gibi aklımda kalmamış. Belki @Lyrinx hocam detaylı biliyordur.
Yen ile olan sonda Geralt ve Yennefer emekli olup huzurlu bir hayat yaşıyorlar, Yennefer politika işlerini bırakmış, Geralt ise efsunger kontratlarını.

Ek olarak, öğlene kadar mı ne yataktan kalkmadıkları söyleniyor :) ve Toussaint'de yaşıyorlar diye biliyorum.

Bence Yennefer ile Geralt'ın sonu daha iyi.
Tam olarak bir bilgi yok, kötü sonda canavarlar tarafından çevreleniyor, ama ölüp ölmediği gösterilmiyor.

İyi sonlarda ise büyük ihtimalle yaşlanarak ölüyordur. Efsungerliği tam olarak bırakmasa da tehlikeli kontratlar almayacağını söylüyordu.
Benim bildiğim Geralt o canavarların hepsini öldürür :) şaka bir kenara o sonda ölmüş olma ihtimali var.

Öldüğünü düşünmüyorum.

Yen ile olan sonda Geralt ve Yennefer emekli olup huzurlu bir hayat yaşıyorlar, Yennefer politika işlerini bırakmış, Geralt ise efsunger kontratlarını.

Ek olarak, öğlene kadar mı ne yataktan kalkmadıkları söyleniyor :) ve Toussaint'de yaşıyorlar diye biliyorum.

Bence Yennefer ile Geralt'ın sonu daha iyi.
İki noktadan da gerçekçi olmayan bir son bana göre.

İlk olarak Yen ve Geralt hiçbir zaman sorunsuz, huzurlu bir ilişkiye sahip olamadı, her türlü ayrılır onlar 1-2 seneye kalmadan :D

İkinci olarak Geralt yerleşik hayatı sevmiyor, bir de efsungerliği bırakacağını pek sanmıyorum kendisinin. Kovir’i evi olarak gördüğü ama yola devam ettiği son en gerçekçisi bence.

İstese öldürür, yaşama isteği kalmamış gibi duruyordu Geralt’ın. Üzücü bir sahneydi :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı