Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Velen bölgesinde çavuşla Uma hakkında görüşme görevi var şu anda. Direk gidilmiyor ama dediğim gibi yapılması gereken birçok yan görevim var büyük ihtimal onlardan biri ile bağlanacak.
Direkt gidebilmeniz gerekiyor aslında. Karga Tüneğinde görüşeceksiniz cavuş ile hocam.

@PabIo Escobar Bana göre doğru olan seçimi yaptınız, Gaetan çok da suçlu bir efsunger değil.

Görevi seçtiğimde sadece en yakında ki hızlı yolculuk butonunu gösteriyordu yer olarak. Karga Tüneğine uğramayı denerim teşekkürler.
Onun sebebi Skellige’de olmanız. Velen’de herhangi bir noktaya hızlı seyahat yaparsanız Karga Tüneğini gösterecektir görev.

Kedi okulundan bir efsunger vardı. (Gaetan) Bir kontrat ile alakalıydı. Görevini tamamlarken köylüleri biçmişti. Onu sağ bıraktım. Acaba doğru mu yaptım?
O görevde doğru veya yanlış diye bir karar yok ama bana sorarsan kötünün iyisini yaptın, çünkü yaşarsa başka bir köye de aynısını yapabilir. Ancak ben öldürmemeyi tercih ediyorum, sebebi de bir witcher olması. Ben ne büyücü, ne witcher ne de ejderha öldürürüm. Sıradan biri olsaydı hiç düşünmeden öldürürdüm.

Şimdi anlaşıldı teşekkürler. Tüm yan görev ve kontratları bitirip geçeceğim, son yaklaşıyor neticede :)
Sona kadar daha çok yolunuz var hocam. Yavaş yavaş tadını çıkara çıkara oynamanız daha iyi olacaktır. Kontrat bırakmayın oyunda :D

Sona kadar daha çok yolunuz var hocam. Yavaş yavaş tadını çıkara çıkara oynamanız daha iyi olacaktır. Kontrat bırakmayın oyunda :D

Sardı oyun ya, 40 saati devirdim geze geze bitiriyorum. Boşluğa düşecek gibiyim oyun bitince hadi hayırlısı bakalım.
Oyunun %45'indesin şu an :) oyun bitince boşluğa düşmene daha çok var...

Daha çok varmış o zaman. Ben Kaer Morhen tarafına geçince bitecek diye düşünüyordum.

Oyunun hemen bitmesini istemiyorsan benim gibi yan görevler dahil 130 saatte bitirebilirsin, ondan sonra da tabii ki kocaman 2 DLC var :)
Hocam siz ne zaman ek paketlere başlayacaksınız? Merak etmiyor değilim görüşlerinizi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı