Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyunun hemen bitmesini istemiyorsan benim gibi yan görevler dahil 130 saatte bitirebilirsin, ondan sonra da tabii ki kocaman 2 DLC var :)

Daha var o zaman. Şu sınav durumları olmasaydı daha bol oynardım ama kısıtlı giriyorum 1 haftadır oyuna.

Hocam siz ne zaman ek paketlere başlayacaksınız? Merak etmiyor değilim görüşlerinizi.
Maksimum 1 ay sonra, hatta birazdan Witcher 3'e yeniden başlayacağım. Normalde önümde daha Black Mesa ve Far Cry 4 var ama dayanamadım :D bu arada istesem sadece DLC'lerden yeni oyun başlatabilirim ama öyle bir şey yapmak istemiyorum.

Ondan sonra da Witcher 2 Farewell of the White Wolf modunu oynayacağım.

Maksimum 1 ay sonra, hatta birazdan Witcher 3'e başlayacağım. Normalde önümde daha Black Mesa ve Far Cry 4 var ama dayanamadım :D bu arada istesem sadece DLC'lerden yeni oyunu başlatabilirim ama öyle bir şey yapmak istemiyorum.

Ondan sonra da Witcher 2 Farewell of the White Wolf oynayacağım.
Aynı anda çok fazla oyun oynuyorsunuz sanırım hocam, konularınızdan bir kaçına denk gelmiştim :)

Kafanız allak bullak olmuyor mu böyle bir ton oyunu aynı anda ilerletmeye çalışırken?

Ben de tekrar başlamak isterdim Farewell of the White Wolf’a. Ama o sahneler biraz sıkıntı, bir daha görmek istemiyorum onları :D

Aynı anda çok fazla oyun oynuyorsunuz sanırım hocam, konularınızdan bir kaçına denk gelmiştim :)

Kafanız allak bullak olmuyor mu böyle bir ton oyunu aynı anda ilerletmeye çalışırken?
Black Mesa Doom Eternal gibi, Half Life evreninin bir hikayesi var ama Black Mesa'da sadece düşman ve boss kesip Chapter'ları geçiyoruz gibi bir şey.

Far Cry 4'de ise sadece açık dünyada dolanıp etkinlikleri falan yapıyorum, zaten herkes Far Cry serisini hikayesi için değil oynanışı için oynar. Ama onun da ana hikayesini bitireceğim tabii ki.

Yani kısacası bu iki oyunu da hikayesi için oynamıyorum, o yüzden kafam allak bullak olmuyor. Yoksa aynı anda iki tane Witcher 3 gibi oyun oynasaydım zorlanırdım, ara sıra oyunların mekaniklerini ve tuşlarını unutsam da 5 dakika sonra hatırlıyorum.

Black Mesa Doom Eternal gibi, Half Life evreninin bir hikayesi var ama Black Mesa'da sadece düşman ve boss kesip Chapter'ları geçiyoruz gibi bir şey.

Far Cry 4'de ise sadece açık dünyada dolanıp etkinlikleri falan yapıyorum, zaten herkes Far Cry serisini hikayesi için değil oynanışı için oynar.

Yani kısacası bu iki oyunu da hikayesi için oynamıyorum, o yüzden kafam allak bullak olmuyor. Yoksa aynı anda iki tane Witcher 3 gibi oyun oynasaydım zorlanırdım.
Haklısınız, her oyun Witcher serisi gibi ağır bir hikayeye sahip olmuyor. Farewell of the White Wolf’u oynadıktan sonra olacak hislerinizi de merak etmiyor değilim :D O Eskel-Triss sahnesi yok olmalı bu arada. Daha çıkmadan fragmanlarında gösterilmişti. Oradan bile yapımcıya şaka ile beraber minik bir yorum yapmıştım, sahnenin kaldırılması ile alakalı.

Haklısınız, her oyun Witcher serisi gibi ağır bir hikayeye sahip olmuyor. Farewell of the White Wolf’u oynadıktan sonra olacak hislerinizi de merak etmiyor değilim :D O Eskel-Triss sahnesi yok olmalı :)
Tabii ona başlamam biraz zaman alacak, önümde daha Far Cry 4, Black Mesa ve Witcher 3 + DLC'leri var. Ama Black Mesa'nın bitmesine çok az kaldı.

Tabii ona başlamam biraz zaman alacak, önümde daha Far Cry 4, Black Mesa ve Witcher 3 + DLC'leri var. Ama Black Mesa'nın bitmesine çok az kaldı.
İsterseniz öylece kalabilir de hocam. Aslında oyun güzel yapılmış da o Eskel kısmı pek olmamış diyebilirim. Üstelik Eskel boynuzlu kadınları sevmiyor muydu? Kriterlerine aykırı bir kere :D

İsterseniz öylece kalabilir de hocam. Aslında oyun güzel yapılmış da o Eskel kısmı pek olmamış diyebilirim. Üstelik Eskel boynuzlu kadınları sevmiyor muydu? Kriterlerine aykırı bir kere :D
Kafama taktım onu, daha kaç hafta/ay önce keşfetmiştim o modu ama bir türlü oynayamadım. Önüme hep engeller çıktı, yani eninde sonunda bir gün oynayacağım.

Kafama taktım onu, daha kaç hafta/ay önce keşfetmiştim o modu ama bir türlü oynayamadım. Önüme hep engeller çıktı, yani eninde sonunda bir gün oynayacağım.
Bir de Kovir’de Geralt-Triss evliliğini canlandırsalardı hoşuma giderdi :)

Bu sefer de Lambert ile Yen’i birleştirirlerdi belki. Çok uyumlu bir çift olacaklarını garanti edebilirim.

Bu sefer de Lambert ile Yen’i birleştirirlerdi belki. Çok uyumlu bir çift olacaklarını garanti edebilirim.
Katılıyorum, ama Lambert daha huysuz bence oyunlarda.

Bu arada başladım şu an Witcher 3'e, Kaer Morhen rüyasını oynuyorum şu anda. Hadi bakalım, bi' 130 saat daha gömelim şu oyuna :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı