Hadi düzeyli tartışalım

Bana göre gayet düzeyli hocam, o çöp oyun ile CS:GO gibi bir efsaneyi aynı kefeye koymak bana kalırsa akıl işi değil. CS:GO'yu sonuna kadar savundum, savunmaya da devam edeceğim.

Katılıyorum hocam CS:GO'nun tek eksisi fazla hile olmasıydı hala var mı bilmem CS:GO oynamıyorum.

Katılıyorum hocam CS:GO'nun tek eksisi fazla hile olmasıydı hala var mı bilmem CS:GO oynamıyorum.

Hocam yine az buz hileler var fakat eskisi kadar fazla değil. Ayrıca şunu da söyleyeyim, Valorant çöpünün Vanguard adlı çöp bir anti hile sistemi olmasına rağmen yine de maçlarda duyduğuma göre hileler oluyormuş, ve hatta Valorant ilk çıktığı zamanlarda Vanguard yüzünden çoğu kişinin bilgisayarı mavi ekran hatası verip duruyordu. Şimdi dediğim sorun çözülmüş olabilir fakat CS:GO'nun da hilelerin büyük bir çoğunluğunu çözmüş olmasına rağmen hâla çok hile var deniliyor, o nedenle Valorant'ın bu hatalarını söyledim.

Hocam yine az buz hileler var fakat eskisi kadar fazla değil. Ayrıca şunu da söyleyeyim, Valorant çöpünün Vanguard adlı çöp bir anti hile sistemi olmasına rağmen yine de maçlarda duyduğuma göre hileler oluyormuş, ve hatta Valorant ilk çıktığı zamanlarda Vanguard yüzünden çoğu kişinin bilgisayarı mavi ekran hatası verip duruyordu. Şimdi dediğim sorun çözülmüş olabilir fakat CS:GO'nun da hilelerin büyük birçoğunluğunu çözmüş olmasına rağmen hala çok hile var deniliyor, o nedenle Valorant'ın bu hatalarını söyledim.

Evet hocam CS:GO bence vazgeçilmezdir eskiden e-spor maçlarını izlediğim günler geldi aklıma.

AMD fiyat performan yönünden daha iyidir ve APU işlemcilerindeki dahili grafik birimi Intel'inkilerden çok daha güçlüdür. Intel'in F serisi işlemcileri de fiyat performans olarak çok iyi bir de OC olarak bence Intel daha önde.

Intel işlemcim AMD ekran kartım. Nasılım?
Yılan gibisin.

FkQ1kpEw_400x400.jpg

Intel işlemcim AMD ekran kartım. Nasilim?
AMD ekran kartlarını oyun odaklı üretiyor. Yani AMD ekran kartları oyun performansı olarak NVIDIA'dan daha iyi. Render ve 3D tasarım gibi alanlarda ise NVIDIA daha önde. Ama AMD ekran kartı kullananların birçok sorunla karşılaştıklarını okumuştum. Sürücü sorunları, ekran kartı hataları, yetersiz performans gibi. Biraz şans işi olarak kalıyor.

Teşekkürler. 😎

AMD ekran kartlarını oyun odaklı üretiyor. Yani AMD ekran kartları oyun performansı olarak NVIDIA'dan daha iyi. Render ve 3D tasarım gibi alanlarda ise NVIDIA daha önde. Ama AMD ekran kartı kullananların birçok sorunla karşılaştıklarını okumuştum. Sürücü sorunları, ekran kartı hataları, yetersiz performans gibi. Biraz şans işi olarak kalıyor.

Hocam ilk aldığımda bayağı iyiydi. 48 saat açık bırakıyordum hiçbir şey olmuyordu. 2 yıl geçti şu an 1 saatte 1-2 tane mavi ekran veriyor. Satıp üstüne ekleyip RTX 2070 almayı düşünüyorum.

Ümit Özdağ vs Muharrem İnce. Hadi bakalım. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı