Türkiye'deki oyun kitlesini tartışalım

iKayraOnur

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba, hepimizin isyanı Türkiye'deki oyun kitlesi olabilir. Gerek Valorant, gerek CS:GO gibi oyunlarda neden Türk'ler böyle? Her gün bir sürü farklı olay yaşıyorum. 15-16 yaşında ergenler gelip 12 yaşındaki çocuğa sövüyor. Sonra gülüp geçiyorlar falan. Valorant için konuşuyorum, bir de e-sporcu havalarına girmiş herkes. Ulan ilk el sheerif alıp spike alıp tek kişi side girmeye çalışan Jett, ölünce 4 kişi gittiğimiz bölgeye gelmeyip bize sövüyor. Çok sinir bozucu. Sizde yaşadığınız anları anlatın da azıcık sinir olalım. Aşağıya ben bir tane anlattım.

az önce Valorant'ta rekabetçi oynuyorum, 4. elde falanız ekonomimiz aşırı iyi değil. Takımda biri 2 el eko kaldı 4.400'e yakın parası vardı. 1 vuran Raze silah istedi ondan ve adamda silah yokken. Adamda dinlemedi gerekçesiyle vandal + kalkan çekti ve oyununa devam etti. Adam o el silah atmadı diye tüm roundları sattı ve dini hakaretlerde falan bulundu. Kendini ve bizi bomba ile falan patlattı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de Valorant oynanmaz başka sunucularda da çok fazla Türk var lakik Türkiye kadar kötü oyunlar geçmiyor. Benden size tavsiye Frankfurt vs. sunucularına geçin.

Hepimiz Türkiye'deki oyuncu kitlesinden şikayetçiyiz fakat biz de o kitleyi oluşturuyoruz. Genelleme yapılması yanlıştır bence. Fakat tamamınından düzgün olduğunu söyleyemem 🧐

Benim öyle bir derdim yok Faceit TCL mis gibi vallahi herkes benden büyük.

Yeni konular

Geri
Yukarı