Hafif Uykuda Uyandıran Saat/Bileklik Önerisi

smnfrkn

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Başlıkta yeteri kadar açıklayamadım, kısaca şöyle özet geçeyim; uyku takibi yapan ve alarmı ayarladığınız aralıkta hafif uykuda titreyerek uyandıran bir akıllı saat ya da bileklik arıyorum. Daha önce Jawbone UP24 kullanıyordum, şirketin batması sonucu uygulama sunucuları çökmüş ve telefon değiştirdiğimden beri uygulamaya giriş yapamıyorum.

Saatin/bilekliğin benim için olmazsa olmaz tek önemli özelliği bu. Uyku takibi ve hafif uykuda uyandırabilme.

Mi Fit'in ve Mi Band'ın tek başına istediğimi sağlamadığını okudum ancak Sleep As Android uygulamasıyla kullanınca istediğimi yapabiliyormuş, artık 25 lira da uygulamayı satın alma masrafını ekleyeceğim. :)

Mi Fit'in ve Mi Band'ın tek başına istediğimi sağlamadığını okudum ancak Sleep As Android uygulamasıyla kullanınca istediğimi yapabiliyormuş, artık 25 lira da uygulamayı satın alma masrafını ekleyeceğim. :)

Merhaba, samsung gear s3 veya galaxy watch'da bu "sleep as android" uygulamasını kullanmadan yapılabiliyor mu bir bilginiz var mı?

mi band 3 ile uygulamayı deneyimlediniz mi, nasıl çalışıyor, hafif uykuda uyandırma konusunda performansını nasıl buldunuz? Bende alacağım da hafif uyku da uyandırma konusunu merak ediyorum.

Ekstra uygulamaya gerek yok, Mi Band 2 kullanıyorum ve kendi Mi Fit uygulamasında uyandırma ve uyku takibi özelliği belirttiğiniz şekilde var, Mi Band 3'de de var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı