Hafif yırtık kargo paketi iade edilir mi?

yigitxx7

Centipat
Daha fazla  
PS4 kolu siparişi verdim açarken paket biraz yırtıldı üstü sadece ama ürün paketi tertemiz hiçbir şey yok iade verdim. Şimdi sıkıntı çıkar mı iade almama vs?

PS4 kolu siparişi verdim açarken paket biraz yırtıldı üstü sadece ama ürün paketi tertemiz hiçbir şey yok iade verdim. Şimdi sıkıntı çıkar mı iade almama vs?
Kutu deformesinden ötürü iade reddedilebilir fakat bu da satıcıya kalmış, kutusu tekrar pazarlanamayacak şekilde hasarlar içeriyorsa iade almayabilirler çünkü. Nereden almıştınız?

Kargo kutusu yırtıldı ise sıkıntı olmaz ancak PS4 kol kutusu yırtıldı ise iade almaz ürün satılabilirlik durumunu yitirir.

Kendi hatan yüzünden zarar verdiğin ürünü iade mi ettin?

Okuma yazman olursa ne dediğimi açıkca anlarsın sadece kargo firmasinın paketi yırtık ürün paketinde sorun yok ayrıca iade suçu benim değil ürün bozuk geldi.

Kutu deformesinden ötürü iade reddedilebilir fakat bu da satıcıya kalmış, kutusu tekrar pazarlanamayacak şekilde hasarlar içeriyorsa iade almayabilirler çünkü. Nereden almıştınız?

Hepsiburada'dan aldım kutuda sıkıntı yok sadece kargo paketinde sıkıntı var hafif yırtık.

Neden aldın neden iade verdin?

Oyun oynamak için aldım fakat ürün bozuk geldi.

Hayır sorun olmaz bence, zaten ürüne ulaşmak için paketi açmanız gerekmezmi normalde?

Bende öyle biliyorum paketlemeyi kötü yaptıkları için kaçtane kargo aldiysam hepsini yırtarak açmak zorunda kalıyorum veya bıçakla bile kessem yırtılıyor.

Kargo kutusu yırtıldı ise sıkıntı olmaz ancak PS4 kol kutusu yırtıldı ise iade almaz ürün satılabilirlik durumunu yitirir.

Kargo kutusu yırtık PS4 kutusunda sıkıntı yok sabah aldım zaten bozuk çıktı iade almama durumuda yapamaz bozuk ürün verip iade almayacak mı bir de.

Açarken demişsiniz hocam? Kargo paketi zaten çöptür.

Usta zaten yazdım oraya kargo paketi yırtıldı ama ürün paketi tertemiz diye.

Geri
Yukarı