Hafıza Kartımı Kaybettim

KadirCe

Hectopat
Evet arkadaşlar. Gülmek de teselli etmek de serbest. Siz siz olun kesinlikle acele hareket ederek iş yapmayın. Bugün telefoncuda telefon değiştirirken eski telefondaki hafıza kartını çıkardım. Masaya koydum. Sonra görevlinin "abi bunlara hafıza kartı takılmıyor" demesi üzerine hafıza kartını alıp cebime koydum. Akşam telefonu kurcalarken hafıza kartı girişini gördüm. Dedim takayım madem. İki saattir ara tara yok. Çıktım dışarı saat 22:00'da geçtiğim sokaklardan tekrar geçtim. Yok. Kendime o kadar kızıyorum ki. Yaş kaç oldu hala şu acelecilikten sıyrılamadım. Telefoncuya WhatsApp'tan yazdım az önce dükkânda masada kalmış olabilir mi diye? Yarın bakacak ama ben cebime koyduğumu hatırlıyorum. Kaybettiğim hafıza kartı 128 GB Samsung Evo U3.

Evet söz sizde.

Evet arkadaşlar. Gülmek de teselli etmek de serbest. Siz siz olun kesinlikle acele hareket ederek iş yapmayın. Bugün telefoncuda telefon değiştirirken eski telefondaki hafıza kartını çıkardım. Masaya koydum. Sonra görevlinin "abi bunlara hafıza kartı takılmıyor" demesi üzerine hafıza kartını alıp cebime koydum. Akşam telefonu kurcalarken hafıza kartı girişini gördüm. Dedim takayım madem. İki saattir ara tara yok. Çıktım dışarı saat 22:00'da geçtiğim sokaklardan tekrar geçtim. Yok. Kendime o kadar kızıyorum ki. Yaş kaç oldu hala şu acelecilikten sıyrılamadım. Telefoncuya WhatsApp'tan yazdım az önce dükkânda masada kalmış olabilir mi diye? Yarın bakacak ama ben cebime koyduğumu hatırlıyorum. Kaybettiğim hafıza kartı 128 GB Samsung EVO u3.

Evet söz sizde.

Başlığı bir an hafızamı kaybettim diye okudum 😅

Evet arkadaşlar. Gülmek de teselli etmek de serbest. Siz siz olun kesinlikle acele hareket ederek iş yapmayın. Bugün telefoncuda telefon değiştirirken eski telefondaki hafıza kartını çıkardım. Masaya koydum. Sonra görevlinin "abi bunlara hafıza kartı takılmıyor" demesi üzerine hafıza kartını alıp cebime koydum. Akşam telefonu kurcalarken hafıza kartı girişini gördüm. Dedim takayım madem. İki saattir ara tara yok. Çıktım dışarı saat 22:00'da geçtiğim sokaklardan tekrar geçtim. Yok. Kendime o kadar kızıyorum ki. Yaş kaç oldu hala şu acelecilikten sıyrılamadım. Telefoncuya WhatsApp'tan yazdım az önce dükkânda masada kalmış olabilir mi diye? Yarın bakacak ama ben cebime koyduğumu hatırlıyorum. Kaybettiğim hafıza kartı 128 GB Samsung EVO u3.

Evet söz sizde.

Geçmiş olsun hocam.

Evet arkadaşlar. Gülmek de teselli etmek de serbest. Siz siz olun kesinlikle acele hareket ederek iş yapmayın. Bugün telefoncuda telefon değiştirirken eski telefondaki hafıza kartını çıkardım. Masaya koydum. Sonra görevlinin "abi bunlara hafıza kartı takılmıyor" demesi üzerine hafıza kartını alıp cebime koydum. Akşam telefonu kurcalarken hafıza kartı girişini gördüm. Dedim takayım madem. İki saattir ara tara yok. Çıktım dışarı saat 22:00'da geçtiğim sokaklardan tekrar geçtim. Yok. Kendime o kadar kızıyorum ki. Yaş kaç oldu hala şu acelecilikten sıyrılamadım. Telefoncuya WhatsApp'tan yazdım az önce dükkânda masada kalmış olabilir mi diye? Yarın bakacak ama ben cebime koyduğumu hatırlıyorum. Kaybettiğim hafıza kartı 128 GB Samsung EVO U3.

Evet söz sizde.

Hocam giydiğiniz giyside delik falan var mı peki? Çalmış olmasın adam?

Geri
Yukarı