Otobüs kartımı kaybettim

Daha fazla  
Kardeşim ego kartını kaybetmiş içinde abonman ve bir miktar para vardı. Dün hırkasının içinde olduğunu söyledi bugün hırkayı ben giydim ancak içinde yoktu. Ne yapmam lazım? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

“Öğrenci Ankarakart’ın kaybedilmesi, çalınması ya da kırılması durumunda, Başkent 153 üzerinden ya da Kart İşlem Merkezlerine bizzat başvuru yapılarak yenisi çıkarılabilmektedir. Yeni Öğrenci (İndirimli) Ankarakart çıkarma işleminden 48 saat sonra, öğrencinin bizzat Kart İşlem Merkezlerine başvuru yaparak bakiye ve abonman binişlerini yeni Ankarakart’ına aktarması gerekmektedir.“

Bindiği duraklar ve indiği duraklar civarında işlek esnaflara koymuş olabilirmişler ben şahsen fırında bulmuştum.
Hocam nerede kaybettiğimizi bilmiyoruz maalesef.

“Öğrenci Ankarakart’ın kaybedilmesi, çalınması ya da kırılması durumunda, Başkent 153 üzerinden ya da Kart İşlem Merkezlerine bizzat başvuru yapılarak yenisi çıkarılabilmektedir. Yeni Öğrenci (İndirimli) Ankarakart çıkarma işleminden 48 saat sonra, öğrencinin bizzat Kart İşlem Merkezlerine başvuru yaparak bakiye ve abonman binişlerini yeni Ankarakart’ına aktarması gerekmektedir.“
Hocam içindeki bakiye ve abonmana üzülürüm yeni yapmıştık.

Hocam içindeki bakiye ve abonmana üzülürüm yeni yapmıştık.

“Yeni Öğrenci (İndirimli) Ankarakart çıkarma işleminden 48 saat sonra, öğrencinin bizzat Kart İşlem Merkezlerine başvuru yaparak bakiye ve abonman binişlerini yeni Ankarakart'ına aktarması gerekmektedir”

Bakiye ve abonman yeni karta aktarılabiliyor diyor.

“Yeni Öğrenci (İndirimli) Ankarakart çıkarma işleminden 48 saat sonra, öğrencinin bizzat Kart İşlem Merkezlerine başvuru yaparak bakiye ve abonman binişlerini yeni Ankarakart'ına aktarması gerekmektedir”

Bakiye ve abonman yeni karta aktarılabiliyor diyor.
Tamamdır hocam mecburen öyle yapacağız teşekkür ederim.

Hocam bulduk kartı çantasının içinden çıktı. :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı