Hafta sonu markete gidip gelsem ceza yer miyim?

363436

Hectopat
15 yaşındayım, market evimizin yakınında ve yürüme mesafesinde. Ben marketten yiyecek içecek bir şeyler almak için markete gitsem ceza yer miyim?

Tüm hijyen tedbirleri ile gitmelisiniz ve çok uzak değil ise polisin dolaşmadığı yerler ise polis görmesse sorun çıkmaz, tabii bir vatandaş şikayet etmez ise.

Polisler sık dolaşmıyor ama ben yine de vazgeçtim, 2-3 cips için 3000 TL yeme riskini almak istemiyorum. Yardımın için teşekkürler.

15 yaşındayım, market evimizin yakınında ve yürüme mesafesinde. Ben marketten yiyecek içecek bir şeyler almak için markete gitsem ceza yer miyim?

Açıkcası dediğim gibi de emniyet var, kola almaya gidiyorum. Bir şey olmuyor, polisler de vızır vızır yanımdan geçiyor.

Cumartesi saat 17.00 kadar marketlere gitmek serbest. İçerisinden ne alıyorsan al kardeşim kime ne?😆 Yaşını yeni görüyorum, yine de problem olmaz bir şey deseler bile evde tek çocuğum markete gidiyorum demen yeterli olacaktır.

@gazwiez kafam çok karıştı şimdi :D. Anneme veya babama da sorayım, eğer onlar da gidebilirsin bir şey olmaz derlerse hemen 2-3 dakikada alıp evime döneyim. Herkese yardımları için teşekkürler, yeni mesaj yazarsanız hemen göremeyeceğim kahvaltıya gidiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı