Haftada 3 gün spor salonuna giderek ne kadar gelişilebilir?

706717

Picopat
Daha fazla  
Yurtta kaldığımdan haftada 3 gün (cuma, cumartesi, pazar) Fitness'a gitmeyi düşünüyorum, sizce yeterli mi?
Bir yandan kalistenik yapmalı mıyım?
1.-1.5 yılda estetik vücuda sahip olabilir miyim?
(Boy:1.87) (kilo: 65)

3 gün gidiyorsan fullbody yapmanı önerecektim fakat üst üste fullbody olmaz kas dinlenmediği için gelişimde olmaz, ppl veya split yapabilirsin. Elbette gelişim olur ama bana göre yetersiz, hiç yapmamaktan kat kat iyidir bunları kafana takma elinden geldiği kadarı ile yap. Bende geçen yıl başladığmda 186 63 kiloydum hemen hemen aynıymışız düzenli beslenme ile 85-86 kiloyum şuan fakat hala fiziğim düzgün denemez :D hedefin hafif estetik vücutsa yapılabilir ama kütleli bir vücut istiyorsan yıllar lazım.

Yurtta kaldığımdan haftada 3 gün (cuma, cumartesi, pazar) Fitness'a gitmeyi düşünüyorum, sizce yeterli mi?
Bir yandan kalistenik yapmalı mıyım?
1.-1.5 yılda estetik vücuda sahip olabilir miyim?
(Boy:1.87) (kilo: 65)

3 gün salona gidip 3 günde kalistenik yapabilirsin. Hareketleri düzgün yaparsan 3 ayda ortalamanın üstünde bir vücudun olur.

Süreç işini bir kere geç unut 1yıl 1.5 yıl veya 2 3 5 10 bunları unut severek yap bu işi 3 kere de gitsen yeter ama üç gün üst üste olmaz aralarda 1 gün dinlenme olması lazım zayıfsın anlaşılan bolca yiyecek kilo alacaksın

Hocam çok yesem mesela bir yeme ile hareket programı yapsam olur mu? 90-95 kilo olabilir miyim?
Yeteri kadar hatta çok yiyorum fakat vücuda etki etmiyor boyum sürekli uzadığı için (şu anlık amacım zayıf durmamak.)

Geri
Yukarı