Hain arkadaştan kurtulma

İlk önce hesabı ona salma bu oyunda Level kasmak için bir yerlerin çıkıyor sana ben mi sana dedim 100 TL yatır diye de ve sıfır bir e-posta açıp hesabı ona geçirin sonra Discord'dan (kullanıyosanız) engeli basın.

benim hesabın e-postasını değiştirmek vs. istedi. Ben izin vermedim şifreyi değiştirdim
Senden habersiz şifreyi değiştirip başkalarıyla oynayacaksa, senin arkadaşlığının bir değeri kalmadıysa, sende gerçek arkadaşına vermişsindir belki hesabı beraber oynamak için? Arkadaşın savunsun annene. 😀

Allah başka dert vermesin. Buradan yetkililere sesleniyorum; Foruma üye olmak için yaş sınırı getirin.
Böyle saçma bir konunun açılmasına nasıl izin veriyorsunuz anlayamıyorum. Şifre paylaşmışmış da suçlamak için bahane istiyormuş da bilmem neymiş.

Allah başka dert vermesin. Buradan yetkililere sesleniyorum; Foruma üye olmak için yaş sınırı getirin.
Böyle saçma bir konunun açılmasına nasıl izin veriyorsunuz anlayamıyorum. Şifre paylaşmışmış da suçlamak için bahane istiyormuş da bilmem neymiş.
Pardon da ne alaka? Küçük bir kardeşimiz yardım istemiş. Eğer çok darlandıysan "Göz ardı et" butonunu kullanabilirsin.

Hocam bence dediğim mantıklı hesaba ben mi yatırdım 100 lira yı deyip hesabınız e postasını değiştirip Discord'dan engeli basın size laf ederse de umursamayın bu şekilde o hainden kurtulursunuz.

Pardon da ne alaka? Küçük bir kardeşimiz yardım istemiş.
Arkadaşı hesabı paylaşması için zor mu kullanmış? Bile isteye vermiş. Oyunu oynamadım ama belki sürekli oynamak level, item gibi avantajlar sağlıyor. Ne belli bu arkadaşın çıkar sağlamak düşüncesi ile paylaşmadığı ? Hem diğer eleman da buna güvenip 100 TL yatırmış hesaba? Kalkmış sizde arkadaş nasıl satılır diye tavsiye veriyorsunuz. Annesi kızmasın diye bahane arıyormuş madem annen kızacak ne diye veriyorsun hesabı? Birde diğer arkadaşı açısından düşünüp öyle yorum yapın derim.

Geri
Yukarı