Yılışık arkadaştan kurtulamamak

tosbikhack

Hectopat
Daha fazla  
Dershaneden bir çocuk var. İlk zamanlar cidden iyi arkadaştı ama sonraları soğuttu. Bir arkadaşımla konuşmaya çalışıyorum araya atlıyor. Sınava hazırlanıyorum konuşup duruyor. Kafa dinliyorum dibime sokuluyor. Bağcık bağlıyorum sırtıma biniyor. Yani anlayacağınız hiç arkadaşı yokmuş gibi sülük misali bana yapışan biridir kendisi. Kurtulmak istiyorum kurtulamıyorum. Başkalarıyla konuşuyorum onunla konuşmuyorum lafımı kesiyor. Kısa cevaplar veriyorum anlamıyor. Davet ediyor gitmiyorum anlamıyor. Artık dayanamadım karnına vurdum 30 dakika saldı sonra saldırmaya başladı. Üflesem uçacak başıma patlayacak.

Dershaneden bir çocuk var. İlk zamanlar cidden iyi arkadaştı ama sonraları soğuttu. Bir arkadaşımla konuşmaya çalışıyorum araya atlıyor. Sınava hazırlanıyorum konuşup duruyor. Kafa dinliyorum dibime sokuluyor. Bağcık bağlıyorum sırtıma biniyor. Yani anlayacağınız hiç arkadaşı yokmuş gibi sülük misali bana yapışan biridir kendisi. Kurtulmak istiyorum kurtulamıyorum. Başkalarıyla konuşuyorum onunla konuşmuyorum lafımı kesiyor. Kısa cevaplar veriyorum anlamıyor. Davet ediyor gitmiyorum anlamıyor. Artık dayanamadım karnına vurdum 30 dakika saldı sonra saldırmaya başladı. Üflesem uçacak başıma patlayacak.
Yüz vermeyip seninle ilgilenmiyorum de.

Açık açık söyle sen kardeşim niye aklını okumasını bekliyorsun sinyal vermeye çalışıyorsun? Bu tarz tipler arsız olur. Bas iki ayağını yere omuz hizasında, yan dön bu arkadaşa, çevir kafayı, benimle iletişimi kes birader sevmiyorum seni gereksiz bir insansın de çevir kafayı önüne hiç duruşunu bozmadan. Fiziksel bir atılım yaparsa da yere çalarsın sosyal mesafe dersin. O yaşta kimse başına patlamaz çok normal böyle şeyler.

Yüzüne söyle. Bu tarz insanlarla istediğin kadar ilgilenme, seni anlamayacak bile. 1 sene böyle biriyle uğraştım. Soğuk yaptım, söylediği şeylere cevap vermedim, yok. Eleman anlamıyor. Ciddi konuşana kadar bırakmaz peşini.

Yeni konular

Geri
Yukarı