Hakan Ural: Z kuşağı oy kullanmasın

Saçma o ilk oyunu kullanırken kimse çıkıp bu yakın geçmişi gördü eski siyasetçileri görmedi oy kullanmasın demedi. Ayrıca uzak geçmişi gören adamlarında şuan oylarıyla ülkeyi ne hale getirdiğini görüyoruz.

Yandaş olacaksa da kaliteli olsun o gençler senin gibi bir programa çıkıp boş yapıp dünyanın parasını kazanmıyor o gençler büyüklerinin döneminde olan aptallıkların cefasını çekiyor onlar değil siz oy kullanmamalısınız. Z kuşağı şöyle Z kuşağı böyle oy kullanmasın. Ya kardeşim sen kendi döneminde olanların farkında mısın acaba? Oy kullanmasın dediğin gençlerin seni ekmek küreğiyle kovalamadığına şükret.

Ayrıca tanıdığım onlarca 17 18 yaşında genç kardeşlerim var otursan karşılarına sana araştırmalarıyla yaşadıklarıyla bilmediklerini öğretirler. Ben hep derim ülkenin durumunu anlamak için yaşayana değil yaşamaya çalışana sorun.

Olay nedir diye az baktım. Gördüğüm dün 27 Mayıs darbesinin yıl dönümüydü. Adnan Menderes'in neden idam edildiği nasıl darbe yapıldı onu konuşurlerken söylemiş. Sokak röportajı yapıyorlar Adnan Menderes'i soruyorlar Z kuşağı bilemiyor flan ona kızıp söylenen bir laf. Lakin yanlış bence herkes her şeyi bilmek zorunda değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Z kuşağı arasında bence de dünyadan bir haber kendi tarihinden hatta Atatürk'ten bir haber gençlik var. Tek bildikleri sosyal medya telefon PC PS5 flan olan ama ne olursa olsun oy kullanamaz denilemez.

Saçma o ilk oyunu kullanırken kimse çıkıp bu yakın geçmişi gördü eski siyasetçileri görmedi oy kullanmasın demedi. Ayrıca uzak geçmişi gören adamlarında şu an oylarıyla ülkeyi ne hale getirdiğini görüyoruz.

Yandaş olacaksa da kaliteli olsun o gençler senin gibi bir programa çıkıp boş yapıp dünyanın parasını kazanmıyor o gençler büyüklerinin döneminde olan aptallıkların cefasını çekiyor onlar değil siz oy kullanmamalısınız. Z kuşağı şöyle Z kuşağı böyle oy kullanmasın. Ya kardeşim sen kendi döneminde olanların farkında mısın acaba? Oy kullanmasın dediğin gençlerin seni ekmek küreğiyle kovalamadığına şükret.

Ayrıca tanıdığım onlarca 17 18 yaşında genç kardeşlerim var otursan karşılarına sana araştırmalarıyla yaşadıklarıyla bilmediklerini öğretirler. Ben hep derim ülkenin durumunu anlamak için yaşayana değil yaşamaya çalışana sorun.

15 yaşındayım döner alırken 2 kere düşünüyorum çoğu zaman almıyorum bile. Yapmayı en sevdiğim şeylerden biri kitap okumak o bile lüks olacak artık. Bu adam TV programlarında bilmem kaç TL alıp mükemmel bir hayat sürerken dışarıdan yemek yerken bile kaç kez düşünen ben ve benim gibi insanların oy verme hakkına karışmasın bir zahmet sonuçta Hakan Ural gibi insanlar yüzünden bugün bu haldeyiz. ( Oy kullanmaya yaşım yetmiyor ancak benim gibi olup 2023 de oy kullanacak bir sürü genç var.

Yeni konular

Geri
Yukarı