Hakkı yenilen kasa: Gamepower WarCry

Makaleler
9
Daha fazla  
Bu kasanın gerçekten hakkının yendiğini düşünüyorum. Bana kalırsa çoğu yerden tam puan alıyor.

İncelemeye başlayalım o zaman.

Hava akışı:

Kasanın önü açık değil. Herkesin de dilinde bu yüzden kötü olarak kalmış. :ROFL:

Kasanın altında ve üstünde kocaman açıklıklar var. Çoğu mesh kasadan daha büyük, altta ve üstte açıklıkları var. Buradan gayet iyi hava alabiliyor. Ki kullanan arkadaşlarım sıcaklıkların çok iyi olduğunu söylüyor.

1613464345764.png

Bu kasanın hava akışı aslında, kasayı ve fanları nereye koyduğunuza bağlı.

Fanları:

52 CFM değerine sahip Gamepower Silent ARGB fanlara sahip. İçinden 6 tane çıkıyor.

1613465453496.png

Genel özellikleri ve destekleri:

Dikey ekran kartı desteği: Bulunuyor.

Anakartın yanına radyatör montajı desteği: Bulunuyor.

Kasa tipi: Full Tower.

Desteklenen anakart boyutları: Mini ITX, Micro ATX, ATX.

İşlemci soğutucu uzunluk desteği: 140mm. (Bu kasayla hava soğutma kullanmayın diyor kısaca.)

HDD ve SSD desteği: 2x 3,5", 4x 2.5" desteği var.

Boyutları: 405x255x435

Ön paneldeki girişler: 2x USB 3.0, 2x USB 2.0 ve HD Audio.

Ekran kartı uzunluk desteği: 390mm.

Sıvı soğutma radyatör desteği: 360mm.

Toz filtresi sayısı: 4.

1613464861396.png

Gördüğünüz üzere, her şey için yer var. PSU ve disk montajı da gerçekten kolay.

Malzeme kalitesi:

Kasanın her yeri metal. Bu nedenle ısı iletimi konusunda başarılı. Birkaç yeri ABS.

Onun dışında temperli camı oldukça kaliteli. Tırnağınızla vurduğunuzda kaliteyi hissedebiliyorsunuz. Bunun yanında parmak vidalarla geliyor. Kolay kolay çizemezsiniz.

Görünüşü:

1613465188302.png

1613465215581.png

1613465235429.png

👌👌👌

Kapanış ve düşünceler:
Ortalamanın üstünde hava akışına ve güzel görünüme sahip bu kasaya bence haksızlık yapılıyor. Fiyatı bence gayet uygun sayılır 6 fanlı bir kasa için. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Katılmadığınız yer varsa söylemekten çekinmeyin.

Ek olarak, sürekli garanti mevzusundan bahsediliyor. Kasanın garantilik bir olayı olacağını sanmıyorum açıkçası. Önceden fare yollamıştım garantisine, değişim yapmışlardı 1 haftada. Kasa için nasıl olur bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kasanın gerçekten hakkının yendiğini düşünüyorum. Bana kalırsa çoğu yerden tam puan alıyor.

İncelemeye başlayalım o zaman.

Hava akışı:

Kasanın önü açık değil. Herkesin de dilinde bu yüzden kötü olarak kalmış. :ROFL:

Kasanın altında ve üstünde kocaman açıklıklar var. Çoğu mesh kasadan daha büyük, altta ve üstte açıklıkları var. Buradan gayet iyi hava alabiliyor. Ki kullanan arkadaşlarım sıcaklıkların çok iyi olduğunu söylüyor.

Eki Görüntüle 881593

Bu kasanın hava akışı aslında, kasayı ve fanları nereye koyduğunuza bağlı.

Fanları:

52 CFM değerine sahip Gamepower Silent ARGB fanlara sahip. İçinden 6 tane çıkıyor.

Eki Görüntüle 881619

Genel özellikleri ve destekleri:

Dikey ekran kartı desteği: Bulunuyor.

Anakartın yanına radyatör montajı desteği: Bulunuyor.

Kasa tipi: Full Tower.

Desteklenen anakart boyutları: Mini ITX, Micro ATX, ATX.

İşlemci soğutucu uzunluk desteği: 140mm. (Bu kasayla hava soğutma kullanmayın diyor kısaca.)

HDD ve SSD desteği: 2x 3,5", 4x 2.5" desteği var.

Boyutları: 405x255x435

Ön paneldeki girişler: 2x USB 3.0, 2x USB 2.0 ve HD Audio.

Ekran kartı uzunluk desteği: 390mm.

Sıvı soğutma radyatör desteği: 360mm.

Toz filtresi sayısı: 4.

Eki Görüntüle 881600

Gördüğünüz üzere, her şey için yer var. PSU ve disk montajı da gerçekten kolay.

Malzeme kalitesi:

Kasanın her yeri metal. Bu nedenle ısı iletimi konusunda başarılı. Birkaç yeri ABS.

Onun dışında temperli camı oldukça kaliteli. Tırnağınızla vurduğunuzda kaliteyi hissedebiliyorsunuz. Bunun yanında parmak vidalarla geliyor. Kolay kolay çizemezsiniz.

Görünüşü:

Eki Görüntüle 881613
Eki Görüntüle 881616
Eki Görüntüle 881617

👌👌👌

Kapanış ve düşünceler:
Ortalamanın üstünde hava akışına ve güzel görünüme sahip bu kasaya bence haksızlık yapılıyor. Fiyatı bence gayet uygun sayılır 6 fanlı bir kasa için. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Katılmadığınız yer varsa söylemekten çekinmeyin.

Ek olarak, sürekli garanti mevzusundan bahsediliyor. Kasanın garantilik bir olayı olacağını sanmıyorum açıkçası. Önceden fare yollamıştım garantisine, değişim yapmışlardı 1 haftada. Kasa için nasıl olur bilmiyorum.
PSU'suz olsa kimse kötü kasa demedi ki :)

Nasıl kimse demedi kötü demedi? Herkes sağda solda kasaya çöp diyor.
İncehesap içine GP PSU koyduğu zaman herkes kötü dedi, onun dışında fanlı ve ps'suz hali bir ara 1100tl civarı idi, o fiyatlara da çok daha güzel kasalar alınıyordu. Örneğin 465x, 220t ve Asus Tuf gibi kasalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı